Victoria de Angelis z Maneskin pozuje topless

"Wolny dzień, cycki na wierzch".


2021.08.08

opublikował:

Victoria de Angelis z Maneskin pozuje topless

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Dzięki wygranej w Konkursie Piosenki Eurowizji Włosi z Maneskin z dnia na dzień stali się międzynarodowymi gwiazdami. Artyści wykorzystują swoje zasięgi nie tylko do promowania własnej twórczości, ale także do podkreślania wagi tolerancji i poszanowania wszystkich bez względu na ich przekonania czy orientację seksualną. Maneskin są entuzjastami wolności, co potwierdza m.in. nowy post na instagramowym profilu basistki grupy Victorii de Angelis. Artystka wrzuciła do sieci zdjęcia, na których pozuje topless, pisząc: – Wolny dzień, cycki na wierzch.

W piątek w sieci pojawił się nowy singiel Maneskin. Grupa zaprezentowała odświeżoną wersję swojego hitu „I WANNA BE YOUR SLAVE” nagraną z legendą rocka – Iggy Popem.

Victoria, Damiano, Thomas i Ethan nawiązali współpracę z jednym z najbardziej kultowych nazwisk w historii muzyki. Iggy Pop wraz ze swoim zespołem The Stooges zasłużył sobie na miejsce w Rock & Roll Hall Of Fame, otrzymał również nagrodę Grammy za całokształt twórczości. Muzyk połączył siły z niektórymi z największych artystów wszech czasów w ciągu ostatnich lat, takimi jak David Bowie, Green Day, Alice Cooper, New Order, Ryuichi Sakamoto i Queens of the Stone Age.

Jak mówi legenda rocka, „Måneskin dali mu swoją muzyką wielkiego kopa”. Zespół natomiast komentuje współpracę w następujący sposób: – To wielki zaszczyt, że pokochał naszą muzykę i chciał z nami pracować. Wzruszającym było widzieć go śpiewającego „I Wanna Be Your Slave”. To niesamowite doświadczenie zobaczyć wielkiego artystę, który jest tak otwarty i przyjazny. Wszyscy dorastaliśmy słuchając jego muzyki, praktycznie zainspirował nas do założenia zespołu. Wciąż jest dla nas niewiarygodnym, że mieliśmy okazję go poznać i wspólnie stworzyć muzykę.

Polecane

Share This