VIVA Polska zamieniła się w MTV Music


2017.10.17

opublikował:

VIVA Polska zamieniła się w MTV Music

foto: mat. pras.

VIVA Polska po 17 latach emisji właśnie zniknęła z anteny zamieniając się w MTV Music. Nowa stacja ma być w pełni lokalnie przygotowanym kanałem muzycznym. Na jej antenie zobaczymy największe hity międzynarodowych gwiazd i lokalnych artystów, światowej klasy wydarzenia takie jak MTV Video Music Awards, MTV EMA, MTV Movie & TV Awards, relacje z największych festiwali i koncertów w Polsce i na świecie. W ramówce kanału znalazły się m. in. listy największych polskich, europejskich czy amerykańskich przebojów. Nie zabraknie także porannego pasma, które rozbudzi widzów i doda energii na cały dzień. Z kolei w świat nowości, gorących plotek i show biznesu wprowadzi widzów Nina Cieślińska i jej codzienny program newsowy MTV Bites.

Ambasadorami MTV Music zostali nominowani do tytułu „Najlepszy Polski Artysta MTV EMA”, Margaret i Dawid Kwiatkowski. Z okazji startu kanału, artyści zagrali fragmenty swoich hitów w nowych, wyjątkowych aranżacjach, do których powstały wideoklipy. Ich premiera odbędzie się 17 października, podczas live chatu z udziałem Margaret i Dawida, na fanpage’u MTV Music.

Kanał MTV Music dostępny będzie na platformach większości operatorów kablowych i satelitarnych, zasięg stacji to 7,7 miliona gospodarstw domowych. Muzyczna propozycja stacji MTV Music będzie uzupełnieniem rozrywkowych programów dla młodzieży oferowanych przez MTV Polska. Już 24 października o 22:00 odbędzie się telewizyjna premiera „MTV Unplugged O.S.T.R. Autentycznie”.

Polecane

Share This