VNM wspomina na nowej płcie wywiad z Rawiczem


2019.03.29

opublikował:

VNM wspomina na nowej płcie wywiad z Rawiczem

foto: P. Tarasewicz

Od wczoraj w sieci pojawiają się liczne zdjęcia fanów, do których dotarły już preorderowe egzemplarze nowej płyty VNM-a. Wydawnictwo jest od dziś dostępne w otwartej sprzedaży, a także w serwisach streamingowych. Dodatkowo Venom przygotował niespodziankę dla fanów z Warszawy.

Kojarzycie zapiekanki na placu Zawiszy (al.Jerozolimskie 60C)? Będę jutro w tym legendarnym miejscu od 18:00 do 21:00 i zabiorę ze sobą 50 płyt (być może będą wśród nich jeszcze wersje limitowane z nieopłaconych zamówień), także jeśli chcecie wyrwać CTDN z tagiem, zrobić fotę, zbić pionę czy zamienić słowo, to zapraszam! Aha – do każdej zakupionej płyty legendarna zapiekanka w gratisie – zachęca VNM.

W kawałku „Fosa” z gościnnym udziałem Kai Paschalskiej raper nawiązuje do rozmowy z Arturem Rawiczem przeprowadzonej przy okazji premiery albumu „Klaud N9jn”.

„Łatwo być narcystycznym, to jak drag, po którym nie ma zjazdu / Ale gdy już wydaje się, że jesteśmy tak arcyfajni
Zapominamy, że trzeba nam obcych oczu, żeby ten narcyzm karmić / Nie wiemy, że potrzeba nam tej widowni jak żarcia / Pamiętam, jak udzielałem wywiadu Rawiczowi po „Klaud N9jn”, mówił, że to dość niecodzienne aż tak na siebie innych oczami patrzeć / Zdziwiło mnie to wtedy, bo dla mnie to było naturalne” – nawija w pierwszej zwrotce VNM.

Rozmowę poświęconą „Klaud N9jn” znajdziecie tutaj.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez VNM (@fau_enem)

Tagi


Polecane

Share This