W jaki sposób Bedoes trafił do „League of Legends”?


2019.11.22

opublikował:

W jaki sposób Bedoes trafił do „League of Legends”?

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że pojawi się w grze „League of Legends”. Raper podłożył głos pod postać Ekko z True Damage. Podczas prac nad dubbingiem reprezentant SBM Labelu udzielił krótkiego wywiadu Tomaszowi Milaniukowi, w którym przybliżył, jak doszło do nawiązania współpracy.

Po prostu dodałem post na Facebooka: „Chciałbym zagrać profesjonalnie drużynie League of Legends na pozycji Junglera”. Jestem umówiony na spotkanie z Illuminar i z nimi też będziemy współpracować, tak już bardziej na dłuższą metę. Mój manager chce się z nimi spotkać. I jeszcze na to wszystko Wiktor Cegła z Riot Games. Ja mówię OK, no dobra, pogadamy. Wiktor zadzwonił do mnie w sprawie piosenki, żeby tak ogólnie pogadać. Bardzo się polubiliśmy, zagraliśmy parę meczów. W pewnym momencie mówi mi: „Słuchaj, wyślę ci umowę o zachowaniu poufności na Gmail. Przeczytaj i pogadamy więcej”. Mówię OK, podpisałem, wysłałem no i wtedy został mi przedstawiony temat tej skórki – powiedział Borys.

Raper przyznał, że nie wie jeszcze, czy to początek trwałej współpracy z Riot Games, zdradził za to, że związałsię z Illuminar Gaming.

Będę streamował. Będą streamy z nimi, ale nie wiem, czy będzie jakaś dłuższa współpraca z Riotem. Na pewno nie planuję teraz wyjść i się jakby teraz się tym wszystkim zasłaniać, że „patrzcie, ja teraz jestem twarzą LOL-a”. Chciałbym pojechać z Illuminar Gaming na jakieś zawody, chciałbym ogarnąć jakiegoś trenera z Illuminar. Wydaje mi się, że mógłbym się tam podszkolić i byłoby to dla mnie fajne, zabawne – zakończył artysta.

Tagi


Polecane

Share This