W miejsce „Młodego Księcia” White 2115 miał wydać zupełnie inny album. „Życie zweryfikowało plany”


2021.08.09

opublikował:

W miejsce „Młodego Księcia” White 2115 miał wydać zupełnie inny album. „Życie zweryfikowało plany”

fot. mat. pras.

White 2115 jest dziś jednym z najpopularniejszych raperów na rodzimej scenie. W ostatnim miesiącu na platformie Spotify jego twórczości słuchało ponad 1,5 mln osób. Artysta wydał w tym roku nagrany wspólnie z Białasem krążek „Diamentowy las”, a teraz przymierza się do solowego krążka. Pod koniec czerwca raper wypuścił singiel „Booker (baw się)”, ale póki co nie wiadomo, czy to jedynie luźny kawałek na rozpoczęcie wakacji, czy pierwszy utwór zapowiadający następcę ubiegłorocznego „Rockstar: Do zachowu słońca”.

Raper zdradza, że jego druga płyta, czyli „Młody Książę”, nie jest materiałem, który chciał wydać po „Rockstar”. Artysta początkowo szykował zupełnie inny krążek, ale sytuacja życiowa zmusiła go do zmiany planów.

Moja druga płyta początkowo miała się nazywać “After Party” i miała być kompletnie czymś innym niż ostatecznie był “Młody Książę”. Jednak, że życie zweryfikowało plany, to wyszło o wiele poważniej i przygnębiająco. “Pretty Boy” to jest spadkobierca tego, jak miało wyglądać “After Party”. Jeszcze nie wiem, kiedy wyjdzie, ale jak wyjdzie, to będziemy świętować przez bardzo długi czas. Nie chcę opowiadać, jaka ta płyta będzie najlepsza na świecie itp. itd. Będzie to mój najbardziej dopracowany album pod względem muzyczno-lirycznym, jak i wydania fizycznego – poinformował.

Polecane

Share This