Wac Toja zapowiada na ten rok dwa albumy

Raper szykuje się do ofensywy.


2019.01.17

opublikował:

Wac Toja zapowiada na ten rok dwa albumy

fot. kadr z wideo

O nowej płycie Waca mówiło się od dawna. Wczoraj artysta zaskoczył swoich fanów, zapowiadając nie jeden, a dwa albumy w 2019 roku. – Muzyka. Dbam o nią jak nigdy wcześniej – deklaruje raper i w swoim stylu opisuje, czego możemy się spodziewać po płycie.

Pierwszy z albumów ma się pojawić w sklepach już wiosną. Wcześniej oczywiście zobaczymy klip, a fani dostaną możliwość składania preoderowych zamówień na płytę. Artysta nie zdradził jeszcze tytułów żadnego z wydawnictw, zaprezentował za to logo “TB”, które ma być skrótem tytułu jednej z płyt.

Krwista moc bangerów rozlewa się przez cały album, ociekając swoją mocą na duchowe, wrażliwe treści z wnętrza dla wnętrza. Skrupulatnie selekcjonowane utwory przerodziły się w perły, które chcę już zawiesić na twojej szyi. Są lśniąco białe, ociekające krwią z mojego serca – opowiada o nadchodzącym krążku Wac Toja.

O drugim wydawnictwie wiemy na razie tyle, że raper pracuje nad nim z Matheo. Wac Toja nie chce mówić niczego więcej, zapowiadając, że jako pierwsi powinni dowiedzieć się jego fani.

Polecane