Waco opowiedział o swojej trudnej sytuacji finansowej


2023.06.07

opublikował:

Waco opowiedział o swojej trudnej sytuacji finansowej

fot. kadr z wideo

Za każdym razem kiedy Waco udziela wywiadu, odbija się on szerokim echem. Tak było w przypadku jego rozmów z CNE i Winim, tak jest również teraz – przy okazji jego wizyty w podcaście Pomysł na Siebie. Trudno się dziwić, Waco nie kalkuluje, nie gryzie się w język, nie unika kontrowersyjnych i trudnych tematów.

Jednym z tematów poruszonych przez producenta w Pomyśle na Siebie, jest kwestia problemów finansowych, z którymi zmaga się artysta. Waco przyznaje, że jest w trudnej sytuacji, ponieważ ma zamrożone pieniądze w różnych miejscach i nie jest w stanie ich podjąć.

No jak mi się żyje? Jak ktoś obserwuje moje social media, no to wie, że tak: od 10 lutego nie mogę odebrać swoich pieniędzy z banku na kwotę blisko 10 tysięcy złotych. Na giełdzie mam 30 tysięcy złotych, których też nie mogę wypłacić. Mam 20-ścia parę tysięcy w kryptowalutach, też mam jakiś problem, to już może bardziej techniczny z monetyzacją tego. Plus w swoim epizodzie chorobowym wydałem za dużo na kosztowności, na różnego rodzaju rzeczy. No i wiesz, zacząłem zbierać teraz tego konsekwencje. (…) Jest mi ciężko, jest mi ciężko – stąd te wszystkie sytuacje, stąd jestem kłębkiem nerwów – mówi gorzko producent.

Zobaczcie blisko dwugodzinną rozmowę z Waco.

Tagi


Polecane

Share This