Warsaw Music Week – warsztaty radiowe z udziałem znakomitej brytyjskiej prezenterki radiowej, gwiazdy kultowej audycji Selektor


2011.04.29

opublikował:

Warsaw Music Week – warsztaty radiowe z udziałem znakomitej brytyjskiej prezenterki radiowej, gwiazdy kultowej audycji Selektor

Goldierocks to Sam Hall – popularna didżejka, dziennikarka, prezenterka cotygodniowego „Selector Radio Show” dla British Council. Goldierocks znana jest z energetycznych występów didżejskich, wystąpiła na kilku największych festiwalach europejskich m.in.: Reading & Leeds Festival, The Great Escape Festival, Lovebox Weekender ale również na konferencji SXSW w Austin w Stanach Zjednoczonych. Na swoim koncie ma wiele występów w kultowych klubach europejskich tj. Fabric w Londynie czy Razzmatazz w Barcelonie. Jest też znakomitą prezenterką telewizyjną, w 2006 roku wystąpiła z Juliette and The Licks podczas MTV European Music Awards w Kopenhadze. Jej talent docenili znani projektanci i celebryci, Goldierocks regularnie występuje na otwarciach butików słynnych projektantów tj. Giorgio Armaniego czy Matthew Williamsona oraz na imprezach modowych w tym na słynnym London Fashion Week.

Nadawany w Polsce na falach Radia Roxy „Selector Radio Show” to prowadzona przez Goldierocks audycja radiowa, powstająca we współpracy z British Council i odbierana przez 2 miliony słuchaczy w 27 krajach.

11.05 – Klub Radia Roxy – ul. Chmielna 9a   

Organizatorzy: British Council, Radio Roxy, Good Music

Zapisy na warsztaty będą przyjmowane w terminie: 18 – 29 kwietnia,
zgłoszenia należy przesyłać na adres: warsztaty@roxy.fm, decyduje
kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona.

WARSZTATY RADIOWE – PROGRAM

10:30    – 11:30    rejestracja

11:30 – 11:45     powitanie; przedstawienie programu warsztatów

11:45 – 12:15    panel nr 1. SELECTOR – PREZENTACJA AUDYCJI

 –     Panelista: Phil Catchpole, British Council

12:15 – 12:30    panel 2 – SELECTOR NA ANTENIE RADIA ROXY

 –     Panelista: Kasia Nowicka NOVIKA, Radio Roxy

12.30 – 13:00    panel 3 – Being a successful radio dj – prelekcja Goldierocks

 –     Panelista: Goldierocks, SELECTOR

13:00 – 13:15     pytania od uczestników, dyskusja 

13:15 – 14:00    przerwa kawowa

14:00 – 15:30    Panel 4 – Jak to się robi w Roxy?

 –     Paneliści: Tymon Tymański; Maciej Kasprzyk Lexus

 –     oraz Kasia Nowicka Novika / Radio Roxy

15:30 – 16:00 – pytania od uczestników, dyskusja

16:00 – ZAKONCZENIE SPOTKANIA

Moderator warsztatów: Kasia Nowicka NOVIKA


środa, 11 maja 2011

Klub Radio Roxy z Miasta

Ul. Chmielna 9a, Warszawa


Organizatorzy: British Council, Radio Roxy, Good Music

 

WARSAW MUSIC WEEK

6-14 maja 2011

www.warsawmusicweek.pl

####

Warszawa, jedyna kandydatka do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016 oraz Agencja Good Music Productions zapraszają na drugą edycję, wyjątkowego wydarzenia muzycznego – Warsaw Music Week. Jest to kontynuacja inicjatywy kulturalnej powołanej w 2010 roku, w ramach starań o uzyskanie przez Warszawę tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Impreza odbędzie się w dniach 6-14 maja 2011r.

Warsaw Music Week to cykl wydarzeń muzycznych prezentujący bogatą kulturę klubową stolicy. Koncerty, imprezy klubowe oraz pokazy audiowizualne odbędą się w wiodących warszawskich klubach muzycznych oraz salach koncertowych. Pierwsza edycja odbyła się we wrześniu 2010 roku i stała się wielkim wydarzeniem muzycznym. W ciągu 9 dni, odbyło się ponad 40 imprez i koncertów, w 6 warszawskich klubach. W imprezach wzięło udział ponad 16 tysięcy osób. Gwiazdami pierwszej edycji byli m.in.: Unkle, Ladytron, DJ Falcon, Hanne Hukkelberg, Deadbeat, Pole i wielu innych. W sumie 15 artystów zagranicznych i 35 wykonawców z Polski.

W programie tegorocznej edycji, podobnie jak w ubiegłym, znajdą się najmodniejsze i najciekawsze imprezy klubowe z udziałem sceny warszawskiej oraz gwiazd polskich i zagranicznych. Poszczególnym organizatorom wydarzeń są: Good Music Productions, Powiększenie, Cafe Kulturalna, Kamieniołomy, 1500 m2 do wynajęcia, Hydrozagadka. W części wydarzeń będzie można uczestniczyć bezpłatnie. Otwarcie festiwalu nastąpi w klubie Palladium, w dniu 6 maja. Partnerami Warsaw Music Week są instytucje i organizacje wspierające rozwój kultury, m.in. British Council, we współpracy z którym zrealizujemy warsztaty dla dziennikarzy muzycznych.

Oficjalny serwis na www.warsawmusicweek.pl

Polecane

Share This