Warszafski Deszcz – „Gdzie tamte dziewczyny”


2011.05.21

opublikował:

Warszafski Deszcz – „Gdzie tamte dziewczyny”

Prezentujemy pierwszy klip promujący najnowszy album formacji Warszafski Deszcz zatytułowany `PraWFDepowiedziafszy`, którego premiera już 16 czerwca 2011 roku. Teledysk powstał do singlowego utworu `Gdzie tamte dziewczyny?`, za realizację klipu odpowiedzialna jest ekipa Letemknow.

Jednocześnie wytwórnia Wielkie Joł zaprasza do udziału w Grze Miejskiej WFD.

Już 4 czerwca będzie można pomóc Tede i Numerowi w publikacji drugiego singla promującego nadchodzącą płytę `PraWFDepowiedziafszy` oraz otrzymać w prezencie unikatowy egzemplarz singla na płycie CD.

Celem Gry Miejskiej WFD jest opublikowanie drugiego utworu promującego najnowszą płytę legendarnej formacji Warszafski Deszcz. Uczestnicy gry wyłonieni w etapie internetowym, w 5-10 osobowych zespołach otrzymują na początku gry informacje dotyczące ogólnych zasad gry i pierwszą wskazówkę w postaci adresu startowego etapu ulicznego. Tam otrzymują zadanie do wykonania, a po jego wypełnieniu otrzymują kolejną wskazówkę. Po zaliczeniu 5 punktów kontrolnych grupy docierają do wspólnego celu i tam dochodzi do rozstrzygnięcia gry.

Co to są Gry Miejskie?

Gry Miejskie to nowy rodzaj rozrywki, łączący w sobie elementy gier komputerowych, gier typu RPG oraz happeningów ulicznych. Gra Miejska WFD składa się z dwóch części: etapu zgłoszeń internetowych i etapu ulicznego.

 

Co to jest etap internetowy?

Gra Miejska WFD rozpoczyna się etapem internetowym stanowiącym wprowadzenie uczestników w klimat zbliżającej się Gry. Podczas tej części rozgrywki drużyny zapoznają się z fabułą gry oraz jej zasadami. W efekcie przebycia etapu sieciowego zespoły otrzymują informacje o miejscu rozpoczęcia etapu ulicznego.

Co to jest etap uliczny?

Etap uliczny to kilkugodzinna zabawa, której elementami są punkty kontrolne, a także wybrane postacie, które w tym czasie można spotkać w ustalonych miejscach. Drużyny rozpoczynają Grę w miejscu podanym przez organizatorów, otrzymując Karty Gry, potrzebne materiały oraz pierwsze wskazówki.

Kto może grać?

Do zabawy zapraszamy wszystkich fanów formacji Warszafski Deszcz. Ludzi w każdym wieku. Przyjaciół, rodziny, ekipy klasowe, studenckie itp. Gra Miejska jest wspaniałym pomysłem na kreatywne spędzenie wolnego czasu i dobrą zabawę w świetnym towarzystwie.

 

Jak wziąć udział?

Wystarczy w terminie od 21 do 27 maja zarejestrować się na oficjalnym forum Armii WFD dostępnym pod adresem WWW.WARSZAFSKIDESZCZ.PL i tam odnaleźć temat dotyczący zgłoszeń do Gry Miejskiej. Następnie należy postępować według podanych tam wskazówek.

Nikt nie powiedział, że będzie łatwo, ale gra jest warta Deszczu, a Deszcz jest warty gry…

WARSZAFSKI DESZCZ – "Gdzie tamte dziewczyny"

Wytwórnia Wielkie Joł i CGM.PL prezentują utwór `Gdzie tamte dziewczyny?`, będący pierwszym singlem promującym najnowszy album formacji Warszafski Deszcz `PRAWFDEPOWIEDZIAFSZY`, którego premiera zaplanowana jest na 16 czerwca tego roku.

W utworze `Gdzie tamte dziewczyny?` tradycyjnie za rap odpowiedzialni są Numer Raz i Tede, który jest również autorem muzyki do tego kawałka. Singiel jest sentymentalnym powrotem do przeszłości i wspomnieniem przedstawicielek płci pięknej, jakie pojawiły się na życiowej drodze obu raperów. Spokojny, bujający bit w połączeniu z najwyższej jakości rapem tworzą idealną ścieżkę dźwiękową coraz cieplejszych dni i z pewnością ułatwią oczekiwanie na cały album `PRAWFDEPOWIEDZIAFSZY`.

W związku z premierą szykowanych jest wiele atrakcji, o których więcej dowiecie się już wkrótce.

Warszafski Deszcz – `Gdzie tamte dziewczyny?`

słowa: Tede, Numer Raz

muzyka: Tede

Artwork: Bartosz Deja

Premiera albumu `PRAWFDEPOWIEDZIAFSZY`: 16.06.2011

Aby być na bieżąco polubcie:http://www.facebook.com/WarszafskiDeszcz i odwiedzajcie CGM.PL

Popularne newsy

Polecane

Share This