Weteran rodzimej sceny rapowej gościem Aviego i Louisa Villaina


2021.05.12

opublikował:

Weteran rodzimej sceny rapowej gościem Aviego i Louisa Villaina

fot. Michał Chojnacki

Wielkimi krokami zbliża się zamknięcie „trylogii sycylijskiej” Aviego i Louisa Villaina. „Akademia Sztuk Pięknych” trafi do rąk fanów już 21 maja. Dotychczas poznaliśmy trzy single promujące materiał – „Evviva l’arte”, „Soprano” i ubiegłotygodniowy „AMG”. W klipie do tego ostatniego pojawili się m.in. Saful, Pezet i Onar. To właśnie z ostatni z artystów jest dziś kluczowy, bowiem właśnie dowiedzieliśmy się, że Onar dograł się na trzecią płytę Aviego i Louisa. Warszawski weteran dołączył tym samym do ogłoszonych wcześniej Pezeta i Ero, których także usłyszymy na „Akademii Sztuk Pięknych”.

Na moyalabel.pl trwa preorder edycji specjalnej nadchodzącego albumu Aviego i Louisa.

Sprawdź także: Kto będzie kolejnym rywalem Filipka na Fame MMA? Raper wskazuje idealnego kandydata

Avi x Louis Villain to duet, który błyskawicznie zwrócił na siebie oczy całej sceny i zjednał sobie jej szacunek, wraca z trzecią i ostatnią częścią sycylijskiego tryptyku. „Zbiór dzieł sycylijskich” i „Spis pieśni sycylijskich” wysoko powiesiły poprzeczkę, a przecież… koniec wieńczy dzieło. „Akademia Sztuk Pięknych” to zwieńczenie długiej drogi, która choć nieodległa w czasie, obfitowała w ogrom zwrotów akcji. Dwójka raperów, która nie tak dawno debiutowała stawiając na oryginalność, finalnie zdefiniowała dziś swój styl i zaprezentowała go w pełnej krasie.

Trzeci album Aviego x Louisa Villaina to hołd dla sztuki jako takiej i dla możliwości artystycznego wyrażania siebie, stąd jego różnorodność i przekrój inspiracji. Autorzy nie unikają osobistych i poważnych tematów, ale równie chętnie jak do korzeni sięgają do współczesności.

Polecane

Share This