Whitesnake w 2020 w Polsce


2019.12.17

opublikował:

Whitesnake w 2020 w Polsce

fot. mat. pras.

Dobre wieści dla fanów hardrockowej klasyki – 29 kwietnia w warszawskiej Stodole wystąpi dowodzona przez Davida Coverdale’a formacja Whitesnake. Muzycy przyjadą do nas, by promować tegoroczny krążek „Flesh & Blood”.

Ogólna sprzedaż biletów 20 grudnia od 10:00 na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl, Stodola.pl, Ticketclub.pl oraz w kasie Klubu Stodoła. Dzień wcześniej wejściówki będą mogli kupić klienci banku Citi Handlowy, natomiast już 18 grudnia bilety pojawią się na stronie zespołu.

Założony w 1978 przez byłego wokalistę Deep Purple Davida Coverdale zespół posiada w swoim dorobku kilka platynowych krążków – „Trouble”, „Lovehunter”, „Ready and Willing” i „Come An’ Get”, a także multiplatynowy „Slide It In” i absolutny hit – „Whitesnake” z 1987 roku. W 2017 w ramach świętowania 30-lecia kultowego albumu zespół wydał jego wersję deluxe.

Jesteśmy naprawdę podekscytowani i nie możemy się doczekać, żeby zagrać w Warszawie w 2020 roku, W ten sposób chcemy kontynuować świętowanie 40-lecia powstania Whitesnake. Jestem zaszczycony i niezmiernie wdzięczny, że mogę brać udział w trasach na cały świecie przez ponad 40 lat, świętując i przeżywając niesamowite chwile z milionami osób… Wszystkimi tymi, którzy są ze mną podczas tej wspaniałej przygody… Naprawdę kocham moją pracę i zawsze będę… – mówi David Coverdale.

Polecane


Share This