Wielcy i mali twórcy dla małych i wielkich serc


2012.09.07

opublikował:

Wielcy i mali twórcy dla małych i wielkich serc

30 września br. odbędzie się pierwszy koncert charytatywny w ramach inicjatywy „Wielcy i mali twórcy dla małych i wielkich serc” na rzecz Warszawskiego Szpitala dla Dzieci przy ul. Kopernika.

Koncert zorganizowany jest w celu zebrania środków finansowych na serwis, konserwację i naprawy aparatury medycznej Warszawskiego Szpitala dla Dzieci przy ul. Kopernika.

Impreza odbędzie się 30 września 2012 roku w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny.  Wydarzenie uświetnią swoimi występami m.in. Robert Gawliński z zespołem, Gaba Kulka, Maja Kleszcz z zespołu IncarNations.  Początek imprezy o godz. 17.00, koncert rozpocznie się o godz. 19.00.

 

Dla małych i wielkich serc wystąpią również studenci z Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina i inni. Nie zabraknie również licytacji ciekawych przedmiotów m.in. czekoladowej repliki Pucharu Euro 2012.

 

Podczas imprezy znajdzie się również specjalnie wydzielona strefa z ciekawymi animacjami zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Wśród atrakcji będą między innymi pokazy tańca, pokaz mody, a także porady ekspertów – dermatologów dotyczące pielęgnacji i urody.

Pragniemy, aby pierwszy, tegoroczny koncert zapoczątkował dobrą tradycję cyklu wydarzeń kulturalnych, podczas których artyści i ludzie dobrej woli połączą swoje siły niosąc  pomoc podopiecznym Warszawskiego Szpitala dla Dzieci.

Polecane

Share This