Wielkie święto muzyki przełożone przez pandemię


2020.03.27

opublikował:

Wielkie święto muzyki przełożone przez pandemię

Koncert, pixabay.com

Kolejne złe wieści z frontu walki z koronawirusem. Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina, poinformował właśnie, że podjął decyzję o odwołaniu Jarocin Festiwal 2020. Impreza miała odbyć się w dniach 10-11 lipca

Ze względu na obecną sytuację zdecydowaliśmy przełożyć festiwal na przyszły rok. Chcielibyśmy także przełożyć umowy i kontrakty z artystami oraz organizatorami – poinformował burmistrz Adam Pawlicki.

Pawlicki podkreślił też, że „wszystko już było dopięte na ostatni guzik”. Wyjaśnił tez, że jego decyzja podyktowana jest obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju i zagrożeniem, jakie mogłaby spowodować tak ogromna impreza. Organizatorzy z bólem serca przekazali fanom tę informację.

Sprawdź też: Historia jednego kawałka: Organek o współpracy z Korą podczas nagrywania „Czarnej Madonny”

Wszystkie osoby, które zakupiły karnet na Jarocin Festiwal 2020, otrzymają zwrot środków. Osoby te proszone są kontakt z bileterią, w której kupili wejściówkę. Tam można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące zwrotu – napisali w oświadczeniu na Facebook’u.

Tegoroczna edycja festiwalu w Jarocinie miała odbyć się pod hasłem 50-lecia Wielkopolskich Rytmów Młodych. Festiwal wróci w przyszłym roku pod tym samym hasłem.

Sprawdź też: Malik Montana świetnie bawi się w czasie kwarantanny

Polecane


Share This