Will Smith rozważał samobójstwo


2021.10.30

opublikował:

Will Smith rozważał samobójstwo

W trailerze zapowiadającym nową serię dokumentów na YouTube, Will Smith, siedząc w otoczeniu swojej rodziny przyznał, że miał myśli samobójcze…

53-letni aktor i raper wziął udział w nagraniu dokumentu „Will Smith: The Best Shape Of My Life.” Wyzwanie serii miało polegać na zrzuceniu przez Willa 20 funtów w 20 tygodni. Do sieci trafił właśnie zwiastun dokumentu, w którym Smith mówi:

– Zaczęło się to jako podróż do najlepszej formy mojego życia. Kiedy zacząłem ten program, myślałem, że osiągam najlepszą formę mojego życia, fizycznie. Ale mentalnie byłem gdzie indziej.

W zwiastunie widać, jak Smith ćwiczy i trenuje. Jeden z fragmentów pokazuje go siedzącego przy stole w otoczeniu swojej rodziny.

– To był jedyny raz w moim życiu, kiedy rozważałem samobójstwo – mówi Will, choć nie wiemy w jakim kontekście padają te słowa. Widzimy jedna łzy w oczach jego córki.

W trailerze Smith mówił również o napisaniu swojego pamiętnika, zatytułowanego „Will”. Jak twierdzi gwiazdor książka „ujawnia wiele rzeczy” z jego życia, w tym „tak wiele rzeczy, o których ludzie o nim nie wiedzą”.

Książka dostępna będzie w preorderzye od 9 listopada, seria dokumentalna trafi na YouTube dzień wcześniej.

Polecane

Share This