WINI: „Do Bedoesa łatwiej było się przyp**rdolić, bo jest fizycznie słabszy”


2019.03.31

opublikował:

WINI: „Do Bedoesa łatwiej było się przyp**rdolić, bo jest fizycznie słabszy”

Foto: P. Tarasewicz

Wini, w udzielonym serwisowi skrr.pl stwierdził, że zachowanie Bedoesa w Stodole nie było niczym specjalnym, bo sam kiedyś podobnie postępował. Kajtean Szewczyk, przeprowadzający wywiad z raperem, stwierdził, że w jednym ze starych numer Wini nawija, że jest Essa Ekipy, a każdy kto do niej nie zależy, jest nikim, co można porównać do pamiętnych słów wypowiedzianych przez Bedoesa w Stodole.

„To taki Bedoes 10 lat temu” – kończy dziennikarz.

„Tak! I gadałem o tym z Paluchem, że ja się tak nie srałem bardzo na Bedoesa, bo po prostu ja tak odebrałem jego słowa” – odpowiada Wini.

„Że raper jest pewny swojej ekipy” – dopytuje Szewczyk.

„Tak i że to jest moment, w którym czujesz się zajeb*sty i jest fajnie. Umówmy się – w długim życiu to wszystko to gówno i nieprawda. Ekipy się rozpadają, ludzie w rodzinie nie potrafią się ze sobą dogadać, podburzają przeciwko sobie dzieciaki. Tu chodzi o moment. Dla mnie hip-hop jest kultem momentu. Możesz nagrać piosenkę o tym, że kochasz ludzi, a zaraz potem, że ich nienawidzisz. Obydwie piosenki nie świadczą o tobie, jako o hipokrycie, bo są szczere w danym momencie. Siedzisz i mówisz: “ku*wa mać, ale się naćpałem” albo “piękny dzień, pobiegałem, miałem fajny seks z ładną dziewczyną”, przychodzi jakiś cwel smutny i mówisz: “kocham tego cwela” i dajesz mu stówę, “niech sobie zje dobry obiad z żoną”. Za chwilę nie masz tego fajnego seksu, coś nie działa i zobaczysz tego typa i będziesz chciał mu strzelić w łeb, bo chodzi jeb*ny i źle wszystkim życzy. Obydwie te podstawy mogą się znajdować w jednym człowieku. Dlatego wypowiedź Bedoesa, dla mnie, była tym, że jego grupa przyjaciół – bo umówmy się, to nie są żadne ekipy i kartele, tylko grupy kolegów – jest najlepsza i w tym momencie reszta może wypie*dalać”.

„Raperzy to mówią od zawsze”.

„Mówią. Po prostu do Bedoesa łatwiej było się przypie*dolić, bo jest młodszy i fizycznie słabszy”.

Całą rozmowę Kajetana Szewczyka z Winim znajdziecie TUTAJ.

Polecane

Share This