Wini: “Dzisiejsze dissy to piosenki dla grzecznych dzieci”

Wini przywołuje jeden z klasycznych dissów, ubolewając nad poziomem dzisiejszych konfliktów.


2019.01.07

opublikował:

Wini: “Dzisiejsze dissy to piosenki dla grzecznych dzieci”

foto: kadr z wideo

Ostatnie dni przyniosły na rodzimej scenie dwa beefy. Szpaku wciąż czeka na odpowiedź Bezczela, tymczasem w innym zakątku sieci Filipek i Tomb zdążyli opublikować dissy na siebie, a potem je usunąć. 2017 przyniósł kilka konfliktów z uczestnikami SB Maffiji – Bedoes i Białas pojedynkowali się z Kafarem i Restem z Dixon37, ze Śliwą i Tombem, TPS-em i Frostim Rege, przy okazji Śliwa i Tomb prowadzili swoją wojnę.

Nie można powiedzieć, że na scenie nie wydarzyło się nic ciekawego, ale też trudno podejrzewać, by którykolwiek z tych konfliktów przeszedł do historii. Podobnego zdania jest Wini. Szef Stoprocent przypomniał na swoim fanpage’u “Prosto w twarz” – diss Piha na Duże Pe, ubolewając nad tym, że dzisiejsze konflikty nie dorastają starym beefom do pięt. – Posłuchałem sobie ostatnio dissu Piha na Pe i okazało się że te wszystkie ostatnie dissy to jakieś piosenki dla grzecznych dzieci na dobranoc – zauważa Wini. Zgadzacie się z jego opinią?

Konflikt Piha i Dużego Pe był tematem jednego z odcinków cyklu “Oko za oko, rym za ząb” Karola Stefańczyka. Genezę i przebieg beefu znajdziecie tutaj.

 

 

 

Polecane