Wiosna w Wielkim Joł


2010.04.16

opublikował:

Wiosna w Wielkim Joł

Jak poinformowała wytwórnia Wielkie Joł, już niebawem odbędą się premiery czterech mixtejpów autorstwa czterech znakomitych Djów: Dj Frodo „Funk You”, Dj Macu „Tylko Taniec”, Dj Cube „Forfiter”, Dj Tuniziano „Howwa”. Cztery zupełnie inne produkcje, lecz wszystkie utrzymane w niepowtarzalnym stylu ekipy Wielkie Joł. Prawdziwa muzyczna uczta dla miłośników dobrego Hip-Hopu. Już dziś prezentujemy wszystkie okładki.

Trzy zupełnie inne produkcje, lecz wszystkie utrzymane w niepowtarzalnym stylu ekipy Wielkie Joł. Prawdziwa muzyczna uczta dla miłośników dobrego Hip-Hopu. Tradycyjnie wszystkie produkcje będą promowane imprezami klubowymi.

Klubowa impreza Dj Frodo „Funk You” Mixtape odbyła się 26 i 27 marca 2010 w warszawskich klubach MonoBar i U Artystów.


W piątek, 23 kwietnia 2010 Dj Macu zaprezentuje „Tylko Taniec” Live Act w lubelskim klubie Czekolada. W sobotę, 24 kwietnia 2010 w warszawskim klubie Harlem odbędzie się impreza promująca mixtape Dj Tuniziano „Howwa”. Zaś w piątek, 30 kwietnia 2010 w łódzkim klubie Improwizacja z okazji premiery Dj Cube „Forfiter”Mixtape zagrają Numer Raz, Dj Cube oraz Dj Tuniziano.

Oczywiście jak zawsze gwarantowana dobra zabawa i maksymalna dawka starannie wyselekcjonowanej muzyki. Do tego występy na żywo i niespodzianki.

Produkcje pojawią się w postaci cyfrowej w postaci plików MP3 do darmowego pobrania, ale jak zapewniają autorzy mixtapy będą również w limitowanych ilościach dostępne na płytach CD. Będzie je można zdobyć zupełnie gratis na wyżej wymienionych imprezach promocyjnych oraz zamawiając wybrane produkty w sklepach HolaHola.pl, SmokeStory oraz MassDnm.

Ponadto przewidziana jest edycja specjalna produkcji Dj Cube „Forfiter” wzbogacona o t-shirt oraz smycz Forfiter.com. Cały dochód ze sprzedaży tej limitowanej wersji przeznaczony jest na opiekę nad krokodylem o wdzięcznym i jakże znajomym imieniu „Forfiter” mieszkającym w warszawskim Zoo.

Więcej informacji na www.wielkiejol.com

Polecane

Share This