Within Temptation dwa razy w Polsce


2013.09.15

opublikował:

Within Temptation dwa razy w Polsce

Zespół wystąpi 8 marca 2014 w Sali Ziemi MTP w Poznaniu oraz dzień później, 9 marca, na warszawskim Torwarze.

27 września ukaże się EP-ka „Paradise (What About Us?)”. Będzie to pierwszy premierowy materiał zespołu od 2011 roku, w którym ukazał się album „The Unforgiving”. W nagraniu tytułowego „Paradise” uczestniczyła fińska wokalistka, była liderka zespołu Nightwish – Tarja Turunen – wcześniej postrzegana jako jedna z największych konkurentek Sharon den Adel z Within Temptation. Obie panie świetnie porozumiały się jednak we wspólnym numerze i współpracę wspominają jako ciekawe doświadczenie. Na EP-ce oprócz singlowego „Paradise” znajdą się trzy dodatkowe utwory – wersje demo nowych kawałków, napisanych na kolejną, pełnowymiarową płytę zespołu („Let Us Burn”, „Silver Moonlight” i „Dog Days”).

Muzycy zapowiadają, że duet z Tarją to nie koniec niespodzianek – na nowej płycie Within Temptation pojawić ma się więcej zaskakujących gości. Premiera albumu planowana jest na styczeń 2014 roku.

26 lutego 2014 zespół rozpoczyna swoją trasę koncertową występem w Helsinkach. W Polsce zjawi się już na początku marca. Bilety pojawią się w sprzedaży w piątek, 20 września.

Polecane

Share This