Wojtek Sokół został ojcem chrzestnym syna Jurasa


2020.08.21

opublikował:

Wojtek Sokół został ojcem chrzestnym syna Jurasa

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

– Zostałem po raz drugi ojcem chrzestnym. Tym razem Oriona, syna @jurekwronski i @wasyland_official. Pozdrawiam również mojego pierwszego syna chrzestnego Oskara i jego rodziców @feliposzczak i @daniananiby – napisał na swoim Instagramie Sokół.

Gratulujemy zarówno rodzicom, ich potomkowi jak i Sokołowi.

Zostałem po raz drugi ojcem chrzestnym. Tym razem Oriona, syna @jurekwronski i @wasyland_official. Pozdrawiam również mojego pierwszego syna chrzestnego Oskara i jego rodziców @feliposzczak i @daniananiby

Przypomnijmy, że Wojtek Sokół wziął niedawno udział w projekcie Rap Biblioteka.

Co łączy książki i rap? Sporo. Rap Biblioteka to projekt, w którym twórcy ze sceny rapowej opowiadają o książkach, które były dla nich ważne oraz autorach, którzy zostawili ślad na ich sposobie myślenia i tworzenia.

W odcinkowej serii emitowanej na YouTube zaproszeni do projektu raperzy: Łona, Włodi, Sokół, Pezet oraz Saful rozmawiają z gospodarzem cyklu Rasem o książkach ważnych, trudnych, wesołych, książkach, które ich zmieniły, a także książkach, które mocno wpłynęły na ich twórczość. Cel? Inspirować i zachęcać rzesze odbiorców sceny rapowej do sięgania po literaturę i poszukiwania autorów i tematów dla siebie.
W pierwszym odcinku serii, który właśnie pojawił się na YouTube udział wziął Łona. Z tej rozmowy odbiorcy dowiedzą się m.in. jaka książka uratowała raperowi życie, co by było gdyby Andrzej Wajda słuchał scenarzysty, co Łona sądzi o pacyfizmie Vonneguta czy sytuacji rasowej w USA. W rozmowie z Rasem – raperem znanym z zespołu Rasmentalism oraz audycji w newonce.radio – Łona odbija się od pytań o literaturę, która była dla niego pochłaniająca, ważna, trudna, ale też rozbrajająco zabawna.

Polecane


Share This