World Wide Warsaw odwołane ale Tommy Cash i Yeule zagrają jutro w Warszawie


2022.04.01

opublikował:

World Wide Warsaw odwołane ale Tommy Cash i Yeule zagrają jutro w Warszawie

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Podobnie jak zapewne wielu z Was, my także ostrzyliśmy sobie zęby na nadchodzącą edycję World Wide Warsaw. Niestety, organizatorzy poinformowali niedawno, że festiwal w swojej pierwotnej formie się nie odbędzie. Na trudną decyzję o odwołaniu wydarzenia złożyło się kilka czynników, mniej i bardziej powiązanych z wojną w Ukrainie, o których przeczytacie poniżej. Dobrą wiadomością jest to, że część wydarzeń, m.in. koncerty Tommy’ego Casha czy Yeule odbędą się jako pojedyncze wydarzenia.

– Drodzy Festiwalowicze,

pomimo naszych starań, z powodów logistycznych, musimy odwołać w tym roku festiwal World Wide Warsaw. Obecna sytuacja to nie najlepszy czas na organizację wydarzenia w Warszawie, na które składa się seria eventów w całym mieście. Wiele osób i miejsc (jak np. COS Torwar, gdzie miał odbyć się koncert Jeff Mills & Orchestra) jest obecnie zaangażowanych w pomoc Ukrainie. Do tego znaczna część artystów zdecydowała się na odwołanie lub przeniesienie występów, co całkowicie zmienia pierwotną koncepcję festiwalowego projektu jakim jest WWW.

Dobra wiadomość jest taka, że niektóre koncerty odbędą się w pierwotnym terminie, ale jako pojedyncze wydarzenia. W tym gronie znajdą się:

– Dixon \ 1.04.2022 \ Praga Centrum \ World Wide Warsaw
– Pete & Bas \ 2.04.2022 \ Palladium – wystąpią jako support przed Tommy’m Cashem
– TOMMY CASH \ 2.04.2022 \ Palladium
– Yeule \ 2.04.2022 \ BARdzo bardzo \ World Wide Warsaw
– Smolna: Ross From Friends live @ World Wide Warsaw
– POSSESSION – WORLD WIDE WARSAW

Na odwołane koncerty przysługuje wam opcja zwrotu biletu. W tym celu prosimy o kontakt z bileterią, w której zakupiliście bilet.

Co z karnetami?
Osoby posiadające karnet na tegoroczną edycję WWW mogą go wykorzystać, mając wstęp na wszystkie koncerty pojedyncze. Automatycznie, jeśli karnet wykorzystacie w tym roku, dostajecie karnet na kolejną edycję festiwalu.

Mamy nadzieję zobaczyć się z wami za rok, podczas kolejnej edycji, która będzie miała miejsce 30 marca – 1 kwietnia 2023.

Polecane

Share This