Wspólny koncert Roach/SherlOck + Projekt West w Poznaniu


2013.06.30

opublikował:

Wspólny koncert Roach/SherlOck + Projekt West w Poznaniu

Tego dnia na scenie zaprezentuje się wam m.in. duet Roach/SherlOck, którzy zaprezentują dobrze przyjęty album „Trójmiejski Funk” oraz świeże numery z nadchodzącego materiału – zarówno EP „Impala Music”, jak i nowe, pełnoprawne LP.

Oprócz tego, z premierowym koncertem wystąpi również ekipa Projekt West, w skład której wchodzą m.in. W.B.U & SynTejZiemi, Hary/Green Team, Michu, WdoPdoS, Ognik Representa oraz Bez Dygresji. Zagrają oni numery z wydanej w maju przez RPS Enterteyment płyty „Wolumin Pierwszy”, a także poboczne kawałki ze starszych wydawnictw.

{reklama-hh}

Zaprezentują się też inni reprezentanci Wielkopolski, którzy tworzą swoją muzykę w oparciu o ciepłe, kalifornijskie standardy. Będą to ABe (Poznań) z krążkiem „Poziom 4” oraz grupa Ha5 z Konina, znana m.in. ze współpracy z Shade Sheistem przy okazji nagrywania albumu „Zdążyć Przed Zachodem”.

Po części koncertowej, planowane jest także „West Coast Afterparty”, na którym Mietek oraz DJ GWR zaprezentują całą muzyczną historię zachodniego wybrzeża – od pionierskich kawałków, przez g-funkowe klasyki aż po współczesną nową erę. Starannie wyselekcjonowane numery z bogatego archiwum z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających fanów tego gatunku bez podziału na mainstream i underground.

Data: 06.07.2013

Miejsce: Klub u Bazyla, Święty Wojciech 28, 61-749 Poznań

Start: 20:00

Wjazd: 15 zł

Polecane

Share This