Współpracownicy Lany Del Rey i Jamesa Baya autorami nowej piosenki Marcina Maciejczaka


2020.06.12

opublikował:

Współpracownicy Lany Del Rey i Jamesa Baya autorami nowej piosenki Marcina Maciejczaka

fot. mat. pras.

Marcin Maciejczak, zwycięzca trzeciej edycji The Voice Kids, prezentuje swój drugi w karierze singiel „Deszcz i bez”. Wokalista brawurowo zwyciężył w trzeciej edycji The Voice Kids, a jego występy regularnie trafiają do zestawień The Voice Global – oficjalnego kanału YouTube formatu The Voice, który prezentuje najciekawszych artystów z całego świata.

Nieoczywistym singlem „Jak gdyby nic” Marcin otworzył sobie drzwi do kariery. Utwór dotarł do 20. miejsca najczęściej odtwarzanych piosenek w Polsce, plasując się jednocześnie na szczycie radiowych list przebojów.

Dziś premierę ma wyczekiwany drugi singiel artysty „Deszcz i bez”.

Tekst utworu jest naiwną, choć szczerą próbą powstrzymania tego, co nieuniknione. Jak się okazuje, podany na dłoni świat może nie być wystarczającym argumentem, aby ocalić, coś, co tylko w teorii miało trwać wiecznie. Łatwo można wypaść poza kadr, nawet gdy jeszcze chwilę temu wydawało się to nieprawdopodobne.

Autorami utworu są Ashley Hicklin – brytyjski producent mający na koncie współpracę m.in. z takimi artystami jak Lana Del Rey czy James Morrison, Martin Brammer – angielski songwriter, znany ze współpracy m.in. z Jamesem Bayem, Johnem Newmanem czy Ellą Eyre i Michał Majak współpracujący m.in. z Natalią Nykiel.

Nowym singlem Marcin potwierdza, że nie przypadkiem znalazł się na muzycznym rynku. Nie oglądając się na tymczasowe muzyczne trendy, konsekwentnie podąża własną artystyczną ścieżką.

Polecane

Share This