WSZ do Jędkera: „Spi***iłeś to. Nie ja ci zamknąłem drzwi”. Jędker odpowiada


2020.02.02

opublikował:

WSZ do Jędkera: „Spi***iłeś to. Nie ja ci zamknąłem drzwi”. Jędker odpowiada

fot. P. Tarasewicz

Jędker zaatakował wczoraj Wujka Samo Zło, sugerując, że przez jego wypowiedź w CGM Rap Podcaście nie gra koncertów, a tym samym nie pozyskuje środków do życia. WSZ odpowiedział dziś na zarzuty, publikując na Instagramie wideo, w którym mówi:

Jędker obwinia mnie o swoją życiową porażkę. To przeze mnie nie ma co jeść, przeze mnie nie gra koncertów. Jędker, chyba coś ci się pomieszało. To ty nie pamiętasz jak z WWO miałeś zajebisty wizerunek, jaką mieliście więź ze słuchaczami. To wszystko zerwałeś. To jest z twojej winy. Ja naprawdę tutaj nic nie zawiniłem.

Wujek podkreśla, że nie jest odosobniony w swojej opinii.

Mordo, poczytaj, co inni mówią i myślą na ten temat. Moja opinia nie jest odosobniona. Spi***iłeś to. Nie ja ci zamknąłem drzwi do hip-hopu. Ty sam to zrobiłeś i po prostu nie ma powrotu.

Skąd atak na Wujka? WSZ sugeruje, że Jędker robi to po to, by załatwić w ten sposób walkę w Fame MMA. Co na to Realista?

Bez kitu, jak płacą, to roz***dolę mu łeb w ringu lub w klatce. Ale zapewne nie przyjmie propozycji albo on, albo federacja znając moje szczęście do inwestorów, płatników czy zarobków podczas siedmiu lat chudych – pisze na Instastory.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez wujek samo zlo (@wujek_samo_zlo)

Polecane

Share This