Wszyscy już rapują, Maja Staśko też


2022.09.19

opublikował:

Wszyscy już rapują, Maja Staśko też

fot. YouTube

Maja Staśko ostatecznie nie przyjęła propozycji Nitrozyniaka, który w żenujący sposób proponował jej 10 tysięcy złotych za wyjście do walki na gali High League przy jego kawałku z Sentino. Zamiast „Trójkąta Bermudzkiego” aktywistka zaprezentowała widzom własny utwór, który następnie pojawił się w sieci. „Walcz jak dziewczyna” to utwór, w którym Maja odnosi się do hejtu, porusza także wiecznie aktualny problem równości płci.

„Możecie poniżać, gardzić, lecz nie wygracie tej walki, w końcu zrozumie to Nitro, Stanowski i Malik” – nawija w swoim pierwszym singlu Staśko. Po komentarzach na YouTube widać, że „Walcz jak dziewczyna” przypadło do gustu słuchaczom. „Co by nie mówić, to rapuje lepiej niż Nitro, bije się lepiej niż Nitro”, „To lepsze niż te laski z SBM Starter”, „Nie wiem, o co chodzi, ale buja” – to zaledwie kilka spośród wielu pozytywnych komentarzy pod singlem.

W sobotę Maja Staśko pokonała na High League 4 z Ewą Wyszatycką aka Mrs. Honey. Dla obu zawodniczek był to freakfightowy debiut.

Polecane

Share This