Wu-Tang Clan headlinerem nowego polskiego festiwalu


2019.02.13

opublikował:

Wu-Tang Clan headlinerem nowego polskiego festiwalu

fot. mat. pras.

Praktycznie każdego roku na koncertowej mapie Polski pojawiają się nowe festiwale. Jedne utrzymują się dłużej, inne nie. – Podobno pierwszy raz jest zawsze najtrudniejszy… Po raz pierwszy prezentujemy Wam Fest Festival 2019. To całkowicie nowy projekt festiwalowy, który odbędzie się już w sierpniu tego roku w jednym z największych parków miejskich w Europie – Parku Śląskim – pisze agencja Follow The Step, ogłaszając pierwszą pulę gwiazd debiutanckiej odsłony swojej imprezy.

Fest Festival wchodzi na scenę z przytupem. Headlinerem imprezy będzie nowojorski Wu-Tang Clan, czyli jedna z najważniejszych formacji na rapowej scenie. Grupa świętuje obecnie XXV-lecie swojego debiutu „Enter the Wu-Tang (36 Chambers)”. Choć jubileusz przypadł już w 2018, nic nie stoi na przeszkodzie, przedłużyć jego obchody również na ten rok. W line-upie Fest Festivalu znajdziemy również znakomity Little Dragon, skład uzupełniają Lost Frequencies i Vitalic. Kolejne gwiazdy poznamy wkrótce. Łącznie na pięciu scenach ma się pojawić 60 wykonawców.

Impreza odbędzie się w Parku Śląskim w dniach 23-25 sierpnia. Poniżej informacje o biletach.

Karnety dwudniowe:
early bird 229 PLN | regular tix 259 PLN | last call tix 279 PLN
+ Camping 100 PLN (tylko z karnetem dwudniowym)

Bilety jednodniowe:
early bird 129 PLN | regular tix 149 PLN | last call tix 169 PLN

Do karnetów dwudniowych można dokupić opcję pola namiotowego, która kosztuje 100 złotych i umożliwia zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin NON-STOP. Na terenie pola namiotowego znajdą się m.in. specjalnie wydzielone przestrzenie do odpoczynku, strefa z foodtruckami oraz wszelkie potrzebne udogodnienia.

Bilety dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl oraz w bileteriach empik bilety, Going., ebilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Polecane

Share This