Wygraj bilety na koncert Giulia y los Tellarini


2009.06.16

opublikował:

Wygraj bilety na koncert Giulia y los Tellarini

Podczas specjalnego koncertu grupy w warszawskim klubie Fonobar, odbędzie się nagranie płyty koncertowej zespołu – wyjątkowego krążka, który wkrótce po koncercie trafi do sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncert, pokaz filmu oraz nagranie płyty odbędzie się 18 czerwca w warszawskim Fonobarze.

Giulia y los Tellarini, to zespół pochodzący z Barcelony, który zasłynął na świecie po premierze kultowego już filmu (17.04.2009) – Vicky Christina Barcelona, w którym Woody Allen wykorzystał ich kompozycje. Dzięki temu szczęśliwemu zbiegowi okoliczności, muzycy stali się rozpoznawalni na całym świecie.

Giulia y los Tellarini jest zespołem unikalnym na skalę światową. Ich muzyka stanowi bowiem niebanalną, jedyną w swoim rodzaju fuzję elementów muzycznych z całego świata. Sugestywne chanson, łacińskie tremendismo, meksykańska tragedia, a także elegancki jazz to tylko nieliczne elementy, za pomocą których Giulia y los Tellarini kreują swoje wyjątkowe muzyczne krajobrazy.

Owocem współpracy zespołu jest płyta zatytułowana Eusebio. Krążek został wydany w 2007 roku. To właśnie z niego pochodzi utwórBarcelona, który stał się muzycznym motywem przewodnim filmu Allena. Polska premiera albumu 9.05.2009.

Uwaga konkurs! Pierwsza, dziesiąta i trzydziesta  osoba, która poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe otrzymają od nas podwójne zaproszenie na 18 czerwca.

Aby wygrać, należy odpowiedzieć: Ilu członków liczy zespół Giulia y Los Tellarini? Wszystkie odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: maciek@fonobar.pl

Polecane

Share This