Wygraj bilety na Morrisseya


2011.07.08

opublikował:

Wygraj bilety na Morrisseya

24 lipca w warszawskiej Stodole (dwa dni wcześniej w krakowskim klubie Studio) wystąpi Morrissey. Jako patron medialny tego wydarzenia mamy dla was 10 podwójnych wejściówek. Aby je zdobyć należy odpowiedzieć poprawnie na jedno wredne pytanie i dać się wylosować 😉

Równo dwa lata temu (8 lipca 2009) również w Stodole wystąpił Morrissey – pytanie brzmi: ile razy zmienił koszulę podczas tego występu (odpowiedź jest do znalezienia w naszym serwisie).Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod adresem konkursy@cgm.pl do końca tygodnia (10 lipca). W temacie maila należy wpisać „Morrissy” a w treści wiadomości, poza prawidłową odpowiedzią należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.Jedna osoba może przysłać tylko jedną odpowiedź – zgłoszenia dublujące się, nadsyłane z rożnych adresów w ogóle nie będą brane pod uwagę w losowaniu. Wyniki podamy w połowie przyszłego tygodnia. Powodzenia!

Wyniki podamy około wtorku (12 lipca).

***

Morrissey wystąpi w Polsce dwukrotnie – 22 lipca w Klubie Studio w Krakowie oraz 24 lipca w Klubie Stodoła w Warszawie.

Morrissey jako były wokalista The Smiths (zapewne najważniejszego indie zespołu w Wielkiej Brytanii w latach 80-tych) dzięki poetyckim tekstom pełnym romantycznego niepokoju, wyobcowania społecznego i ciętego dowcipu związał się mocno z liczną grupą podobnie jak on wrażliwej i zniechęconej młodzieży. Pomimo dużej popularności, jaką grupa The Smiths zyskała w Wielkiej Brytanii, zespól rozpadł się w 1987 roku a Morrissey rozpoczął solową karierę.

W 1988 roku wydał pierwszą solową płytę zatytułowaną „Viva Hate”. Po spokojnym okresie na przełomie tysiącleci, Morrissey powrócił na scenę muzyczną w 2004 roku z albumem „You Are the Quarry”, którego sukces udowodnił, że artysta pozostaje jedną z najbardziej lubianych postaci alternatywnego rocka.

Magazyn muzyczny NME określił Morrisseya „jednym z najbardziej wpływowych artystów w historii”, a The Independent stwierdziło: „wiele gwiazd musi umrzeć, aby osiągnąć status ikony, zaś Morrissey osiągnął ten status za życia”.

Szczegóły krakowskiego koncertu:

22.07.2011 – Kraków „Studio”

Start 20:00, otwarcie drzwi 19:00

Ceny biletów:

99 zł – przedsprzedaż

121 zł – w dniu koncertu

Bilety do nabycia w sieci Ticketpro na terenie całej Polski.
Bilety na warszawski koncert Morrisseya w cenie 121 zł dostępne są w sprzedaży na LiveNation.pl, w kasie Klubu Stodoła i w bileteriach na terenie całego kraju.

Polecane

Share This