Wygraj Bilety Na MTV Gdańsk Dźwiga Muzę!


2009.06.15

opublikował:

Wygraj Bilety Na MTV Gdańsk Dźwiga Muzę!

W lipcu w Gdańsku odbędzie się pierwsza edycja „Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę”, organizowanego wspólnie przez Miasto Gdańsk oraz MTV Networks Polska. Impreza potrwa dwa dni i będzie gościła na gdańskim Placu Koncertowym. Bilety dostępne są tylko poprzez platformę Ticket Online.

Wśród artystów nie zabraknie zarówno polskich jak i zagranicznych gwiazd muzycznych. Na scenie pierwszego dnia festiwalu – 11 lipca – pojawią się Golden Life, Patrycja Markowska, Afromental, Joss Stone i Black Rebel Motorcycle Club. Dzień później zagrają Katie Melua, Kat Deluna, Ringside i Mumiy Troll.

MTV Networks Polska po raz pierwszy jest partnerem „Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę”. W poprzednim roku festiwal muzyczny przyjął nazwę Gdańsk Dźwiga Muzę, a w 2009 przekształcił się w „Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę”.

Impreza odbędzie się na w Gdańsku na Placu Koncertowym. Bilety na to wydarzenie dostępne w cenie 47 oraz 167 PLN wyłącznie poprzez stronę www.ticketonline.pl 

Od dziś karnety na festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę możecie wygrać na stronach CGM-u. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie:

Który z zagranicznych wykonawców festiwalu śpiewał kiedyś piosenkę o dziewięciu milionach rowerów?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 22 czerwca pod adresem taras@cgm.pl

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 25 czerwca na łamach CGM.PL

Polecane

Share This