Wygraj bilety na Santanę!


2011.05.17

opublikował:

Wygraj bilety na Santanę!

Dziś mamy dla Was kolejny konkurs. Tym razem coś dla miłośników gitarowego grania z najwyższej półki. 22 czerwca na stadionie warszawskiej Legii jedyny koncert w Polsce da Carlos Santana. Do zdobycia jest pięć podwójnych wejściówek na to wydarzenie. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na jedno proste pytanie i dać się wylosować.

Od tej chwili, do soboty 21 maja włącznie, pod adresem konkursy@cgm.pl czekamy na Wasze maile (w tytule prosimy wpisać: Santana) z prawidłową odpowiedzią na pytanie: wymień imiona i nazwiska wszystkich muzyków z pierwszego składu pierwszego zespołu Carlosa Santany. W treści maila, poza odpowiedzią, prosimy podać imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres – nagrody będziemy przesyłać pocztą.Jedna osoba może przesłać tylko jedno zgłoszenie. Odpowiedzi dublujące się, przesyłane np.: z różnych adresów nie będą w ogóle brane pod uwagę, a ich autor nie weźmie udziału w losowaniu.

Do zobaczenia na Legii!

Za możliwość obejrzenia jedynego występu w Polsce 22 czerwca na Stadionie Legii trzeba zapłacić od 135 zł do 645 zł. Bilety są dostępne na stronach Ticketpro.pl, Eventim.pl, aart.pl oraz w salonach Empik. 3 zł z każdego biletu zostanie przekazane fundacji charytatywnej Milagro, założonej przez Carlosa Santanę i jego żonę.

Koncert odbędzie się w ramach trasy „SANTANA GUITAR HEAVEN 2011” promującej najnowszy album „Guitar Heaven…The Greatest Guitar Classics Of All Times”. Krążek miał swoją premierę w Polsce 20 września zeszłego roku. Potrzebował jedynie 9 dni aby otrzymać tytuł „Złotej płyty” i zaledwie 2-ch tygodni na pokrycie się platyną! „Guitar Heaven…” to powrót do klasyki rocka i twórczości takich mistrzów jak Led Zeppelin, Cream, The Rolling Stones, Van Halen, The Beatles, Jim Hendrix, The Doors, T. Rex, Deep Purple, Def Leppard a także AC/DC. Na płycie Santanie towarzyszą m.in. Joe Cocker, Chris Cornell, Chester Bennington (Linkin Park), Ray Manzarek (The Doors), Nas i Jonny Lang. Do przygotowania albumu, Carlos Santana ponownie zaprosił znanego producenta Clive’a Davisa, z którym ma na koncie niezwykle udaną współpracę przy „Supernatural”, „Shaman” i „All That I Am” (liczne nagrody Grammy, multiplatynowe płyty). Clive Davis: „… Wybór piosenek nie był przypadkowy. Tak samo jak przypadkowy nie był wybór wokalistów pracujących nad tą płytą, nad płytą na której znalazły się nieśmiertelne, gitarowe majstersztyki. Piosenki, które dzięki grze Carlosa są na płycie niemal celebrowane z największym namaszczeniem muzyką, jednego z największych gitarzystów na naszej planecie…”.

Carlos Santana rozpoczął karierę muzyczną 40 lat temu. Jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych artystów. Jego przełomowy album „Supernatural” zdobył 9 nagród Grammy, w samych Stanach pokrył się 15krotnie platyną, spędził 102 tygodnie na liście albumów Billboard w tym 12 tygodni na miejscu 1szym. Na swoim koncie Santana ma ponad 90 milionów sprzedanych płyt!

Na jedynym koncercie w Polsce widzowie usłyszą przeboje: „Whole Lotta Love”, „Riders On The Storm”, „Sunshine Of Your Love”, „Can’t You Hear Me Knocking” i wiele innych.

„SANTANA GUITAR HEAVEN 2011” 22 czerwca Stadion Legii w Warszawie!

Bilety w cenie 135 zł, 165 zł, 235 zł, 365 zł można nabyć na www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w salonach Empik

PAKIET VIP w cenie 645 zł dostępne u organizatora: www.aart.pl , bilety@aart.pl, tel. 22 374 76 76

Polecane

Share This