Wygraj płyty i bilety na The Darkness

Do zdobycia cztery wejściówki na warszawski koncert i dwa egzemplarze ostatniej płyty.


2013.03.06

opublikował:

Wygraj płyty i bilety na The Darkness

16 marca muzycy wystąpią w warszawskim Palladium. Organizatorem imprezy jest agencja Go Ahead.

The Darkness to brytyjska grupa glam rockowa, powstała w 2000 roku. Światowy sukces zespołu wiąże się z wydaną trzy lata później debiutancką płytą „Permission to Land”. To właśnie z tego albumu pochodzą przeboje „I Believe In A Thing Called Love” czy „Love Is Only A Feeling”. The Darkness inspiracje czerpią z muzyki lat 70-tych i 80-tych, w ich twórczości znaleźć można odwołania do artystów pokroju Queen, Def Leppard czy AC/DC. Muzycy mają na koncie w sumie trzy płyty. Najnowsza, „Hot Cakes”, ukazała się pod koniec sierpnia i zebrała bardzo dobre recenzje. Premiera pierwszego od sześciu lat albumu długogrającego okazała się być również doskonałym pretekstem do zorganizowania światowego tournée. To właśnie w ramach tej trasy muzycy przyjadą do Polski i zagrają koncert w Warszawie, w klubie Palladium.

By zdobyć jeden z czterech biletów na koncert lub jedną z dwóch płyt “Hot Cakes”, należy odpowiedzieć na pytanie: jak nazwana jest obecna trasa koncertowa The Darkness?

Maile ślijcie do najbliższej soboty, 9 marca, do północy na adres [email protected] W mailu, poza poprawną odpowiedzią, podajcie:

– imię i nazwisko, konieczne do odbioru wejściówki w kasach klubu (dla zainteresowanych biletem na koncert)

– imię i nazwisko oraz adres do wysyłki (dla zainteresowanych płytą).

Bilety można kupować w sieci eBilet:

Polecane