Wygraj podwójny bilet na koncert Eda Sheerana


2018.07.26

opublikował:

Wygraj podwójny bilet na koncert Eda Sheerana

foto: mat. pras.

Ruszył kolejny konkurs „STREAM 2 WIN” w serwisie streamingowym TIDAL. Tym razem do wygrania są podwójne bilety na pierwszy z dwóch koncertów Eda Sheerana, który odbędzie się już 11 sierpnia.

Klienci sieci Play mają okazję wygrać podwójne bilety na koncert Eda Sheerana w serwisie streamingowym TIDAL. Aby wziąć udział w konkursie „STREAM 2 WIN” należy odsłuchać specjalną konkursową playlistę. W trakcie odtwarzania playlisty, w aplikacji mobilnej TIDAL pojawi się powiadomienie z przyciskiem „Biorę udział”. Po kliknięciu w przycisk, użytkownik zostaje automatycznie przekierowany do pytania konkursowego. Konkurs potrwa do niedzieli 29.07.2018 r.

Ed Sheeran obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych koncertowo artystów na świecie. Po wydanych w 2011 roku albumie „+” i w 2014 roku albumie „x” Ed umocnił swoją pozycję na międzynarodowej arenie muzycznej płytą „÷”. Krążek ukazał się 3 marca 2017 roku, a pochodzące z niego utwory jeszcze przed premierą wydawnictwa zaczęły bić rekordy popularności. W dniu premiery płyta „÷” odniosła równie wielki sukces bijąc rekord odtworzeń. W Polsce krążek uzyskał status diamentowej płyty, natomiast piosenki „Shape Of You” i „Castle On The Hill” zdobyły w naszym kraju wyróżnienia odpowiednio diamentowego singla i podwójnej platyny. Ed Sheeran w 2017 roku zwyciężył w rankingu najlepiej zarabiających muzyków na świecie. Zbliżające się koncerty Eda Sheerana 11 i 12 sierpnia mają status wyprzedanych. Bilety na wydarzenia zniknęły w niespełna godzinę.

Ed Sheeran z największym dochodem z tras koncertowych

Na portalu Pollstar pojawiła się lista najbardziej dochodowych tras koncertowych pierwszego półrocza 2018 roku. Bezkonkurencyjny okazał się Ed Sheeran, który już niedługo odwiedzi Warszawę. Artysta zagra 11 i 12 sierpnia na stadionie PGE Narodowy.

Portal przy tworzeniu swojego zestawienia wziął pod uwagę takie rzeczy jak średnia cena za bilet, średnia liczba sprzedanych biletów na jeden koncert, całkowitą liczbę sprzedanych biletów i dochody z trasy. Najwięcej zarobił Ed Sheeran – prawie 214 milionów dolarów. Prawie dwa razy mniej zainkasował Bruno Mars z zarobkiem ponad 113 milionów dolarów. Ostatnie miejsce na podium zajął zespół The Rolling Stones, który ze swojej trasy miał dochód niewiele ponad 100 milionów dolarów.

Zestawienie można znaleźć w tym miejscu.

TIDAL to globalny muzyczny serwis streamingowy stworzony dla fanów przez samych artystów z całego świata. Użytkownicy TIDAL korzystają z wyselekcjonowanych treści, które łączą muzyków z fanami na wielu płaszczyznach. Usługa oferuje najlepszą jakość dźwięku oraz wideo o wysokiej rozdzielczości, a także odkrywanie nowych artystów przez TIDAL Rising oraz unikatowe doświadczenia przez TIDAL X. TIDAL dostępny jest w 52 krajach z katalogiem ponad 57 milionów utworów i 230 tysięcy filmów wysokiej jakości.

Polecane

Share This