Wyjątkowy koncert Kaliego ukażę się na DVD


2020.06.08

opublikował:

Wyjątkowy koncert Kaliego ukażę się na DVD

Foto: P. Tarasewicz / CGMCreativeStudio

W zeszłym roku Kali świętował XX-lecie pracy artystycznej, a Ganja Mafia 10-lecie istnienia. Zagrał wtedy w katowickim MCK wyjątkowy koncert, pełny niezapomnianych momentów. Raper przygotował także niespodziankę dla swoich fanów m.in. dla tych, którzy nie mogli być na tym wydarzeniu – DVD z zapisem koncertu XXGM. Preorder krążka ruszył w styczniu, a premierę zaplanowano na marzec. W międzyczasie przyszła jednak pandemia, a wraz z nią izolacja oraz kwarantanna co pokrzyżowało plany. Raper poradził sobie z przeszkodami i właśnie ujawnił datę premiery DVD – ukaże się ono 5 października tego roku.

Na wiele czynników (między innymi lock down) nie mieliśmy wpływu. Kilka innych m.in. rozmach tej produkcji – nie ma co ukrywać – trochę nas przerósł. Bijemy się w pierś i obiecujemy wyciągnąć wnioski przy następnych tak dużych przedsięwzięciach. Jesteśmy jednak pewni, że produkt końcowy będzie wart każdej minuty oczekiwania, a skondensowane i utrwalone na płycie emocje z tego wyjątkowego dla nas i dla Was dnia, zostaną z nami na lata. Przedsmakiem będzie trailer, który udostępnimy Wam w tym tygodniu – napisał Kali.

SPRAWDŹ TAKŻE: Zbuku z klipem nakręconym na Zanzibarze

Wyświetl ten post na Instagramie.

XXGM DVD INFO: Przede wszystkim serdecznie Was przepraszamy za całe zamieszanie i wciąż wydłużający się termin premiery XXGM. Na wiele czynników (między innymi lock down) nie mieliśmy wpływu. Kilka innych m.in. rozmach tej produkcji – nie ma co ukrywać – trochę nas przerósł. Bijemy się w pierś i obiecujemy wyciągnąć wnioski przy następnych tak dużych przedsięwzięciach. Jesteśmy jednak pewni, że produkt końcowy będzie wart każdej minuty oczekiwania, a skondensowane i utrwalone na płycie emocje z tego wyjątkowego dla nas i dla Was dnia, zostaną z nami na lata. Przedsmakiem będzie trailer, który udostępnimy Wam w tym tygodniu. ________________ 📅Premiera/Wysyłka – 5 PAŹDZIERNIKA 2020 ________________ ☑️ WSZYSTKIE opłacone zamówienia do tej pory NA PEWNO zostaną zrealizowane. _________________ ☑️Jeśli nie chcesz czekać i chcesz zrezygnować z zamówienia napisz na detal@ganjamafialabel.com wiadomość: "Proszę o anulowanie zamówienia oraz zwrot pieniędzy", w tytule XXGM + numer zamówienia ________________ ☑️Nakład – 10 tysięcy (bez dotłoku‼️) ________________ ☑️100 minut 🎥 koncertu XXGM w formie DVD 💿 _______________ ☑️68 stron 📸 albumu formatu A4 w eleganckiej twardej oprawie ________________ 📅Premiera – 5 PAŹDZIERNIKA 2020 #k4lion #xxgm #10urodzinyganjamafia #dvd

Post udostępniony przez Marcin "Kali" Gutkowski (@k4lion)

Polecane


Share This