Young Igi: „Na rynku robi się straszny przemiał”


2018.07.17

opublikował:

Young Igi: „Na rynku robi się straszny przemiał”

foto: kadr z wideo

Young Igi jest przykładem błyskawicznej kariery w polskim rapie. Autor albumu „Trappist” może się pochwalić milionowymi wyświetleniami na YouTube, jego wydany w listopadzie krążek był notowany na OLiS. Podczas transmisji na żywo na Instagramie Igi mówił m.in. o swojej pozycji na rynku i coraz lepszej kondycji polskiego rapu.

Jestem w szoku jak polska muzyka się rozwija. Polska rapowa muzyka. Strasznie dużo pieniędzy się pojawia. W końcu. W muzyce w ogóle, nie mówię personalnie, tylko w całej branży, co jest zajebiste. Jest więcej pieniędzy, więcej prze***anych projektów. Niech to idzie tak dalej – ocenił Young Igi.

Artysta zauważył, że poza większymi pieniędzmi na scenie robi się też coraz większa konkurencja. – Na rynku robi się straszny przemiał. Dzisiaj mogę być dużym imieniem, jutro może mnie nie być. I teraz ma tak każdy. Z dnia na dzień możesz być prze***anym typem albo gównianym typem. To jest loteria. Możesz się starać, kupę czasu poświęcać, żeby siedzieć w studio i nie gwarantuje ci to, że będziesz miał przejebany numer i że siądzie ludziom, bo to wy decydujecie w końcu. To jest hit dla mnie – zakończył.

Polecane

Share This