Young Leosia o 2023 roku: „Zakończyłam terapię, rozkręcam kobiecą wytwórnie, mainstage na Openerze”


2023.09.18

opublikował:

Young Leosia o 2023 roku: „Zakończyłam terapię, rozkręcam kobiecą wytwórnie, mainstage na Openerze”

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Szefowa Baila Ella Records, mimo, że dopiero wrzesień, postanowiła podsumować, to co do tej pory wydarzyło się w 2023 roku roku.

W tym roku mega duuuużo się wydarzyło. Wzięłam udział w projekcie 2020 i nagrałam piosenki ze swoimi największymi idolami. Rezkręcamy kobiecą wytwórnię. Zakończyłam terapię po kilku miesiącach odmulania się. Wróciłam do gry na pianinie. Mainstage na Openerze. Zagrałam DJ-ską trasę po klubach. Wróciłam do jazdy na nartkach. Zakończyłam bardzo długie i męczące leczenie antybiotykami. Zrobiłam mega progres na siłce. Było tego sporo, a rok się jeszcze nie skończył, mordy – napisała Young Leosia.

SPRAWDŹ TAKŻE: Mamy klip do kawałka, w którym Young Leosia ciśnie swoją sąsiadkę i rozprawia się ze swoim otoczeniem

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie ukazały się trzy kawałki z udziałem Leosi. „Nie wiem o co chodzi” przez ostatni miesiąc wyświetlono na YouTube ponad 330 tysięcy razy. Chwilę po premierze „Nie wiem o co chodzi”, do sieci trafił numer Bambi z Leosią na featuringu. „BFF” w trzy tygodnie od premiery wykręcił milion wyświetleń. Szefowa Baila Ella Records wzięła także w nagraniu nowej wersji hitu Kasi Klich – „Lepszy model”. „Lepszy Model ale to UK Garage”, wyprodukowany przez Młodego Klaksona z gościnnym udziałem Young Leosi i Mr.Polski w dwa tygodnie odtworzono 233 tysiące razy.

Polecane

Share This