Young Multi: Osoby, które cisnęły mnie za granie jak zaczynałem robić muzykę, teraz oglądają swoich ulubionych raperów jak grają i vlogują


2021.03.26

opublikował:

Young Multi: Osoby, które cisnęły mnie za granie jak zaczynałem robić muzykę, teraz oglądają swoich ulubionych raperów jak grają i vlogują

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Przypomnijmy, że scena rapowa jeszcze kilka lat temu nie do końca akceptowała youtuberów, czy graczy, którzy wykorzystując duże kanały na YouTube rozpoczynali kariery raperskie. Jedną z takich osób był Young Multi, który poza bardzo szybkim sukcesem komercyjnym, był bardzo mocno krytykowanych przez starszych kolegów. Multi tłumaczył wtedy w wywiadzie dla CGMu, że krytyka spada na niego, bo wielu starszych raperów ma zamknięte głowy i czasem nie sprawdzając nawet numerów młodych krytykują ich dla zasady.

Po tych słowach na młodego MC spadał jeszcze większy hejt.

– Wielu tym kut****zom, którym się wydaje, że mogą z „Minecrafta” przeskoczyć tu i pi****lić: „Ej ziomek, ale ty masz zamkniętą głowę”. Ja mam, k***a, zamkniętą głowę, ty parówo? Naprawdę do mnie gadasz? Włodi dobrze zapytał tego kondoma, który stary raper ma zamkniętą głowę? Który? Chyba żaden. Chociaż tam paru bym znalazł, ale k***a gościu – zamknij p***ę – komentował słowa Multiego Paluch.

Zdaniem Palucha internetowi twórcy związani z grami wideo „idą” w rap wyłącznie dla pieniędzy.

– To nie ma nic wspólnego z hip-hopem. To są typy, które wpi***ją się tutaj przez modę. Cały ich odbiorca to jest odbiorca gier. Oni nie zostaną tu dłużej niż ich idol, który gra w te gierki i oni to oglądają. On pewnie zostanie, bo smród będzie się za nim ciągnął. Wielu kasztanów powie: „Ej, wy macie zamknięte głowy”. Gówno prawda, 10 lat temu robiłem newschool – mówił szef BORu.

Blisko trzy lata po tych wydarzeniach, Young Multi napisał dziś na swoim Facebooku:

Pamiętacie czasy, jak ludzie cisnęli mnie za youtubowanie i granie w gierki gdy zaczynałem robić muzę? Mamy 2021, a te same osoby oglądają teraz swoim ulubionych raperów, grających w gierki na streamach lub ich vlogi. Spoko nie czuję urazy!

– I żeby nie było – cieszy mnie to! Otwarte głowy po takim czasie, to nadal otwarte głowy – dopisał w komentarzu raper.

Na instagramowym story Young Multi wytłuaczył, że nie zaczepia swoim wpisem żadnych raperów:

– A I żeby było jasne – to nie są strzały w jakichś raperów, co vloguja itd, ja się śmieję z ludzi, którzy pisali często takie komentarze.

Polecane

Share This