Z Open’era na Pol’and’Rock – nowe ogłoszenie Jerzego Owsiaka


2019.04.15

opublikował:

Z Open’era na Pol’and’Rock – nowe ogłoszenie Jerzego Owsiaka

fot. Anna Migda / WOŚP

Pol’and’Rock Festival znany wcześniej jako Przystanek Woodstock, kończy w tym roku 25 lat. Nic dziwnego, że WOŚP chce świętować jubileusz z pompą. Do Kostrzyna przyjadą w tym roku m.in. Skunk Anansie, Ziggy Marley, Testament czy Parkway Drive. Teraz dowiedzieliśmy się również, że na festiwal zawita Prophets Of Rage, czyli supergrupa, którą współtworzą członkowie Rage Against The Machine, Public Enemy i Cypress Hill.

Prophets Of Rage mają na koncie epkę „The Party’s Over” oraz imienny album. Latem grupa opublikowała singiel „Heart Afire”, którym zapowiada drugi krążek. Póki co nie wiadomo, kiedy możemy się go spodziewać. Dla grupy będzie to już drugi koncert w Polsce. W 2017 oglądaliśmy ją na głównej scenie Open’era.

25. edycja festiwalu WOŚP odbędzie się w terminie 1-3 sierpnia 2019 roku w Kostrzynie nad Odrą. Na czterech scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata, m.in. Skunk Anansie, Ziggy Marley, Avatar, Acid Drinkers, Testament, Parkway Drive, Black Stone Cherry, DUB FX, The Adicts, Kult, Perturbator, Decapitated, Daria Zawiałow, Happysad, Sidney Polak, Renata Przemyk, Witek Muzyk Ulicy, Cyrk Deriglasoff, Tulia, The Casualties, Krzysztof Zalewski, Gooral i BOKKA.

Polecane

Share This