Zabójca 2Paca zostanie ujawniony?


2018.07.03

opublikował:

Zabójca 2Paca zostanie ujawniony?

Jeden z głównych podejrzanych o mordestrwo 2Paca, Keefe D, uważa że w końcu nadszedł czas, aby świat poznał całą prawdę.

Keefe D jest wujkiem głównego podejrzanego o morderstwo, czyli Orlando Andersona. Teraz mężczyzna publicznie wyznaje swoją wersję zdarzeń. – Byłem handlarzem narkotyków w Compton. Jestem jedyną osobą, która nadal żyje i może powiedzieć prawdę – powiedział Keefe. – Ludzie ścigali mnie przez 20 lat. Teraz mam raka i chcę, aby świat dowiedział się o wszystkim – dodał. Mężczyzna nie chciał zdradzić, kto dokładnie był zabójcą. Powołał się na „prawo ulicy”, jednak przyznał, że zabójca siedział na tylnej kanapie białego Cadillaca.

Od niedawna na platformie Netflix można obejrzeć serial pt. „Unsolved, the Tupac and Biggie Murders”, który przedstawia śledztwo w sprawie morderstw 2 Paca i The Notoriousa B.I.G. Sprawę prowadził Greg Kading, który od początku uważał, że Keefe D był zamieszany w morderstwo rapera. Napisał nawet na ten temat książkę „Murder Rap: The Untold Story of Biggie Smalls & Tupac Shakur Murder Investigations”.

Tuapc Shakur został postrzelony 7 września 1996 roku w Las Vegas. Zmarł kilka dni później, 13 września.

Tagi


Polecane

Share This