Żabson: „Ludzie, którzy kiedyś próbowali zniszczyć karierę Borixona, teraz liżą mu „d***o”

Raper propsuje swojego mentora w rocznicę jego solowego debiutu.


2019.09.17

opublikował:

Żabson: „Ludzie, którzy kiedyś próbowali zniszczyć karierę Borixona, teraz liżą mu „d***o”

fot. kadr z wideo

Choć trudno w to uwierzyć, właśnie minęło 18 lat od wydania pierwszego solowego krążka Borixona „WYP3 kolejna część”. Żabson wykorzystał rocznicę premiery albumu swojego mentora, by wyrazić swoje uznanie dla niego, a przy okazji wbić szpilę tym, którzy „robią artystom pod górę”.

18 lat temu mój ojciec wydał album, który wprowadził trochę kolorytu do tej smutnej rap gry. 18 lat później jego misja jest kontynuowana i wszyscy jego synowie z ekipy Chillwagon nie pozwalamy na to, żeby było smutno i szaro. Tak jak wtedy Borygo tak dzisiaj i my jesteśmy za to piętnowani.

W przypadku Tomka wszyscy ludzie, którzy kiedyś próbowali zniszczyć jego karierę, teraz najchętniej nagraliby z nim kawałek, a gdy tylko go zobaczą, gratulują świetnych pomysłów i liżą d***o – komentuje Żabson.

Artysta przestrzega wszystkich, którzy spotykają się z podobnymi sytuacjami, by nie poddawali się i robili swoje, ponieważ z czasem przyniesie to efekty.

Nauka z tego taka, że trzeba wierzyć w swoją wizję bezkrytycznie, bo kiedyś to zaprocentuje, a ludzie którzy chcą cię zniszczyć, przyjdą po przysługę. Chillwagon to rodzina. Tu nie chodzi o to, że każdy z nas ma szacunek do wizji artystycznej i tego, że wybraliśmy drogą outsiderów, zamiast iść wyznaczonymi ścieżkami – podsumowuje na Instastory protegowany Borixona.

Polecane