Żabson nie wystąpił w Giżycku. „Pierwszy koncert, który odwołuję”


2019.07.19

opublikował:

Żabson nie wystąpił w Giżycku. „Pierwszy koncert, który odwołuję”

foto: kadr z wideo

W Giżycku trwa Mazury Hip-Hop Festiwal. Jedną z gwiazd wczorajszego dnia miał być Żabson, który nie pojawił się na scenie z powodów zdrowotnych. Artysta opublikował na Instagramie wideo, w którym przeprasza fanów za nieobecność i tłumaczy jej powody.

Z powodu grypy, która rozwaliła mnie tak, że nie jestem w stanie się ruszać, a co dopiero śpiewać i skakać na scenie, jestem zmuszony odwołać koncert w Giżycku. Jest to pierwszy koncert, który odwołuję w swoim życiu. Jest mi super głupio. Przepraszam wszystkich, którzy czekali na ten koncert – skomentował artysta.

Ostatecznie w miejsce Żabsona w line-upie pojawił się Young Igi. Dziś w Giżycku ma się odbyć koncert Chillwagonu, którego częścią jest Żabson. Raper wierzy, że uda mu się wyzdrowieć do wieczora.

Jedyne co mogę zrobić, to biorę antybiotyk, staram się wykurować i jutro razem z Chillwagonem zagram parę swoich solowych numerów, żebyście nie czuli się pokrzywdzeni. Jeszcze raz przepraszam wszystkich, mam nadzieję, że do zobaczenia jutro – mówił we wczorajszym nagraniu Żabson.

Polecane

Share This