Żabson o Young Leosi: „Przebiła to, co ja zrobiłem do piątej płyty”. Raper dziękuje hejterom podopiecznej


2021.09.27

opublikował:

Żabson o Young Leosi: „Przebiła to, co ja zrobiłem do piątej płyty”. Raper dziękuje hejterom podopiecznej

fot. mat. pras.

W piątek odbyła się oficjalna premiera epki Young Leosi. Z tej okazji Żabson zorganizował w weekend instagramowe Q&A, podczas którego odpowiadał przede wszystkim na pytania dotyczące materiału swojej podopiecznej. Raper podziękował hejterom Leosi za darmową promocję i zdradził, że trwają już prace nad jej debiutanckim albumem.

Szef Internaziomali przyznał, że jest dumny ze znakomitego odbioru „Hulanek” i tego, że pomógł swojej podopiecznej odnieść sukces.

W końcu to ja dostrzegłem gdzieś ten talent i potem pierwszy w nią uwierzyłem. Każdy sukces Young Leosi to dla mnie ogromne szczęście i cieszę się jak ze swojego sukcesu, a nawet bardziej. Platyna w preorderze pierwszego materiału jaki wydała już przebija to, co ja zrobiłem do piątej płyty, ale nie jest mi z tym źle. Wręcz odwrotnie – jestem zajarany, że moje lata w biznesie przerodziły się w dobre wyczucie i doświadczenie, które mogę komuś przekazać – ocenił raper.

Na początku niczego się nie spodziewałem, chciałem po prostu pomóc przyjaciółce. Po „Wyspach” nie było jakiegoś wielkiego wow ani jakiegoś szału, ale dalej była wiara w to, że wraz z rozwojem przyjdą efekty. Gdy usłyszałem „Szklanki” po ras pierwszy, nie miałem wątpliwości, że to będzie hit i wiedziałem, że trzeba się przyłożyć do produkcji tego singla. Kiedy „Szklanki” już wyszły, odbiór jednak przekroczył moje najśmielsze wyobrażenia – zadeklarował.

Zapytany o to, który utwór z „Hulanek” wymagał najwięcej pracy, artysta odparł:

Myślę, że „Szklanki” to było misternie zaplanowane i dopracowane przedsięwzięcie. Spędziliśmy dużo czasu w studio. Spędziliśmy dużo czasu, żeby wymyślić klip i wykonanie klipu też nie było łatwe. Potem trend na TikToku i jego promocja. Wieloetapowe działanie, które przyniosło efekty.

Marcin Flint nie jest tak entuzjastycznie nastawiony do „Hulanek” jak Żabson. Jeśli nie czytaliście jeszcze jego recenzji debiutanckiej epki Young Leosi, zapraszamy tutaj.

Polecane

Share This