Żabson: „Raperzy sami podchodzą zbić witę, a później pierdolą coś za plecami”


2021.08.06

opublikował:

Żabson: „Raperzy sami podchodzą zbić witę, a później pierdolą coś za plecami”

fot. mat. pras.

Po ogromnym sukcesie „Szklanek” (blisko 19,5 mln wyświetleń klipu w pół roku, ponad 14 mln odtworzeń singla w Spotify) Young Leosia dzieli się z fanami premierowym singlem „Jungle Girl”. Artystkę wokalnie wspiera Żabson, który w swojej zwrotce nawija: „Wyrosłem w dżungli na faceta, który umie zająć się swoimi sprawami / Sławniejsza żaba od muppeta, swoją Ganję Mafię mam jak Kali / Ja to nie Dr Dolittle, nie gadam z psami / Raperzy sami podchodzą zbić witę, a później pie*dolą coś za plecami / Jeśli taki z ciebie król dżungli, czemu po mieście bujasz się z gorylami”.

Wiemy już, że Young Leosia pracuje nad płytą, która ma się ukazać w barwach prowadzonych przez Żabsona Internaziomali. Na szczegóły usimy jednak jeszcze poczekać.

Wraz z rozwojem karier Young Leosi i Janusza Walczuka Żabson musiał zmienić skład swojej koncertowej ekipy. Artyście na scenie towarzyszą obecnie DJ Mattz oraz Waima. Leosia pojawiła się na „Ziomalskim Mixtapie”, tegorocznym wydawnictwie Żabsona, która w ciągu pół roku od premiery zgromadziło ponad 100 mln streamów na Spotify.

Polecane

Share This