Zaginął Krimeson GRZ aka Gotti Czacha, reprezentant The Truekings Label


2016.04.29

opublikował:

Zaginął Krimeson GRZ aka Gotti Czacha, reprezentant The Truekings Label

Polski raper był ostatnio widziany 18 kwietnia w Szczecinie.

Wytwórnia The Truekings Label poinformowała o zaginięciu swojego podopiecznego. Krimeson GRZ był ostatnio widziany 18 kwietnia w Szczecinie, od tego czasu nie można się z nim w żaden sposób skontaktować. Oto treść oświadczenia opublikowanego na fanpage’ wytwórni:

Nasz serdeczny ziomek i przyjaciel Krimeson GRZ aka Gotti Czacha zaginął!!

Paweł Nowak (ur. 15.03.1981r.) ostatni raz widziany był 18-go kwietnia w Szczecinie. Od tamtej pory z nikim się nie kontaktował i nikt go nie widział. Paweł ponad 10 lat swojego życia spędził w więzieniu, ma wytatuowaną pod lewym okiem koronę, natomiast pod prawym dwie łezki. Inne charakterystyczne cechy wyglądu to blizna na prawym policzku i liczne tatuaże na całym ciele.

Krimeson GRZ, który jak dotąd wydał dwa solowe nielegale, ukończył niedawno świeży materiał, mixtape „Thug Life”, który niebawem miał się ukazać w sieci. Pierwszy numer z tego materiału publikujemy z nadzieją, że pomoże to nagłośnić całą sprawę co miejmy nadzieje zaowocuje jego odnalezieniem. Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na jego temat prosimy o bezpośredni kontakt na maila info@thetruekings.com.

 

 

Polecane

Share This