Zajrzyj na backstage seksownej sesji zdjęciowej Duy Lipy

Artystka trafiła na okładkę nowego numeru Rolling Stone'a.


2021.01.18

opublikował:

Zajrzyj na backstage seksownej sesji zdjęciowej Duy Lipy

fot. Rolling Stone

Dua Lipa szykuje się do premiery odświeżonej wersji swojego ubiegłorocznego albumu „Future Nostalgia”. Wydawnictwo opatrzone podtytułem „The Moonlight Edition” ma zawierać sześć dodatkowych utworów. Wokalistka promuje nadchodzącą reedycję m.in. okładkowym wywiadem dla Rolling Stone’a, w którym wspomina m.in. swoje dzieciństwo w Kosowie i okres wyjeździe do Wielkiej Brytanii.

Kiedy rozpoczęła się okupacja, Serbowie chcieli napisać historię na nowo. Mój dziadek, który był historykiem, odmówił tego i przez to stracił pracę. To wszystko jest moim dziedzictwem, czymś w co wierzę i częścią mnie. W Londynie moi rodzice musieli zrezygnować z pracy w swoich zawodach i zamiast tego pracować w barach i restauracjach, wieczorami chodzili natomiast do szkół. Ludzie nie rozumieją uchodźców, tego, że opuszczają swój kraj dlatego, że muszą. W naszym przypadku plan zawsze zakładał, że kiedyś będziemy mogli wrócić do Kosowa – podkreślała artystka.

Na kanale Rolling Stone’a pojawiło się wideo, dzięki któremu możemy poznać kulisy sesji zdjęciowej z udziałem artystki. Zobaczcie je poniżej.

Sprawdź także: Naga Jennifer Lopez w zmysłowym klipie

Tagi


Polecane

Share This