„Zapomnij o mnie” – Szpaku gościem Sariusa

Kolejna zapowiedź "Antihype 2".


2021.04.15

opublikował:

„Zapomnij o mnie” – Szpaku gościem Sariusa

fot. mat. pras.

Po niedawnym „Białym lwie” czas na kolejną zapowiedź „Antihype 2”, szykowanego na czerwiec nowego albumu Sariusa. W utworze „Zapomnij o mnie” częstochowskiego rapera gościnnie wsparł Szpaku. Wydawnictwo możecie już zamówić na antihype.pl. Edycja specjalna została wzbogacona o dwa dodatkowe numery, wlepki, breloczek, zapałki, naszywkę oraz plakat.

Tak jak Sarius szykuje kontynuację „Antihype”, tak i Szpaku zapowiedział w mediach społecznościowych, że pracuje nad drugą częścią „Atypowego”, potrójnie platynowego krążka wydanego w barwach BOR Records.

Sprawdź także: Czy Malik Montana zamierza walczyć w barwach swojej federacji? Raper odpowiada

2020 był pierwszym rokiem bez nowego wydawnictwa Sariusa. Niewykluczone, że artysta miał plany, by dać fanom premierowy materiał, ale na przeszkodzie stanął kryzys twórczy, o którym raper informował niedawno.

Czasami jest tak, że uderzamy głową w sufit. Po czasie uważam, że jest to równie niebezpieczna sytuacja co uderzyć o dno, choć wiadomo – porównując je obie z autopsji – znacznie mniej bolesna. I czasami jest tak, że nie da się już nauczyć rapować szybciej czy śpiewać lepiej (bo fachowym piosenkarzem czy śpiewakiem operowym nie zostaniesz w cztery lata) i nawet kupienie bitu z USA czy gościnnej zwrotki od kogoś mówiącego w innym języku to. też. nie. to.

Cała ta droga to nieustanny proces przemian, tych na złe i na gorsze, i na lepsze, wszystko płynie, kto się zapiera – tonie i tak dalej i czasem aby porzucić swoją starą, za małą już – gorszą(!) skorupę, wejść muzycznie i lirycznie na wyższy pułap, nie wystarczy szlifowanie danego elementu z uporem rzemieślnika. Tak jak nigdy nie imponowały mi osiągnięcia pod tytułem „261528 słów na sekundę w rapowej piosence” – bo to wszystko to dla mnie po prostu coś więcej, coś co łączę z drogą mojego życia, to jest dla mnie właśnie bardziej kwestia życia, bardziej strzelanie z łuku w lesie by przeżyć w walce o to by pozostać wolnym, niż strzelanie z łuku do baloników na festynie dla poklasku gawiedzi, tego się nie da wyuczyć temu się trzeba oddać i mówię tu w mojej opinii o tworzeniu każdej muzyki tej do melanżu też – pisał częstochowianin.

Polecane

Share This