Zarzuty wobec Marilyna Mansona oddalone


2018.08.13

opublikował:

Zarzuty wobec Marilyna Mansona oddalone

foto: P. Tarasewicz

Biuro prokuratora w Los Angeles odmówiło wniesienia oskarżenia przeciwko Marilynowi Mansonowi. Dwa zarzuty o molestowanie seksualne przedawniły się i nie będą rozpatrywane przed sądem. Mimo upływu siedmiu lat nie udało się zgromadzić dowodów pozwalających na wytoczenie procesu.

Prawnik Mansona Howard E. King, opublikował oświadczenie, w którym napisał: – Nic dziwnego, że zarzuty zostały odrzucone. Brian Warner (tak w rzeczywistości nazywa się Marilyn Manson) stanowczo im zaprzeczył, a same zarzuty były albo całkowicie urojone lub były częścią akcji mającej służyć jedynie zdobyciu rozgłosu i chęci zarobienia na sprzedaży pamiątek związanych z Mansonem. W raporcie policyjnym znalazły się zeznania kobiety, która kłamała utrzymując, że w 2011 pan Warner uwięził ją na 48 godzin. Wszelkie roszczenia w tej sprawie, mówiące o molestowaniu seksualnym lub więzieniu, są fałszywe.

Marilyn Manson zakuty w kajdanki przez policjanta? To tylko żart

Po niedawnym koncercie w mieście Bangor w stanie Maine Manson został zakuty w kajdanki przez policjanta. – Przecież policjanci mnie lubią – napisał publikując nagranie ze zdarzenia Manson. Okazuje się, że zajście nie ma nic wspólnego ze złamaniem przez artystę prawa, a jest jedynie żartem.

Wyjaśnienie sytuacji przyszło ze strony Departamentu Policji w Bangor. Funkcjonariusze opublikowali na fanpage’u oświadczenie, w którym odsłaniają kulisy akcji. Oto jego treść:

Wyprzedzając liczne pytania, Marilyn Manson został zakuty w kajdanki i chwilę później uwolniony.

Funkcjonariusz Curtis Grentier, który zazwyczaj słucha tylko Enyi i trochę Oasis, został wysłany za kulisy Impact Music Festivalu. Nie rozpoznał pana Mansona bez makijażu, za co przepraszamy.

Następnie kiedy mijał Roba Zombie, oficer Grenier powiedział: Nigdy nie widziałem go w “The Walking Dead”, więc nie wiem, o co to całe zamieszanie.

Grenier został został pouczony i w najbliższym czasie nie będzie miał pełnił służby w czasie koncertów. Szef twierdzi, że może pracować na backstage’u “Lord of the Dance” lub produkcji Disneya.

Trzymajcie ręce przy sobie, nie dotykajcie rzeczy należących do innych osób i bądźcie dla siebie mili.

Będziemy tam.

Polecane

Share This