Zaskakujący gość w nowym singlu Sariusa


2021.04.27

opublikował:

Zaskakujący gość w nowym singlu Sariusa

fot. mat. pras.

Po przerwie wydawniczej w 2021 Sarius wraca z krążkiem „Antihype 2”. Dotychczas poznaliśmy dwa utwory zapowiadające materiał, w najbliższy piątek raper podzieli się z z fanami kolejną nowością.

Częstochowski raper rozpoczął promocję nadchodzącej płyty solowym „Białym lwem”. – Tytułowe unikatowe zwierzę, tak jak i sam artysta, przebyło długą, krętą i znajdującą się na uboczu drogę. Drogę, której kierunek wyznaczany był poprzez indywidualne podejście do świata i otaczających go ludzi. Drogę, której śladów próżno poszukiwać – mogliśmy przeczytać w informacji prasowej towarzyszącej premierze singla.

Sprawdź także: RAU PERFORMANCE: „Zrzeszam w sobie dwa światy”

Drugim udostępnionym numerem było „Zapomnij o mnie”. Tym razem artysta postawił na kawałek z udziałem gościa, zapraszając do tego singla Szpaka. W szykowanym na piątek trzecim singlu „Ogień w żyłach” gościnnie pojawi się Baranovski. Nie będzie to pierwsza kooperacja obu panów. Sarius i Baranovski spotkali się już w kawałkach „Nigdy sam” oraz „Żyj jak chcesz”. Dlaczego w takim razie uważamy, że to zaskakujący gość? Panowie wcześniej spotkali się w utworach nagranych dla marki Pepsi, a takie współprace zawsze rządzą się swoimi prawami. Ponadto oba utwory, w których mogliśmy usłyszeć ich razem, ujrzały światło dzienne niespełna rok temu, więc tak szybkie ponowne spotkanie można rozpatrywać w kategoriach niespodzianki.

„Antihype 2” możecie już zamówić na antihype.pl. Edycja specjalna została wzbogacona o dwa dodatkowe numery, wlepki, breloczek, zapałki, naszywkę oraz plakat. Premiera płyty w czerwcu.

Polecane

Share This