Zbliża się premiera drugiej płyty Honoraty Skarbek Honey pt. „Milion”


2013.02.23

opublikował:

Zbliża się premiera drugiej płyty Honoraty Skarbek Honey pt. „Milion”

16 kwietnia na półkach sklepowych znajdzie się drugi longplay w karierze Artystki. Na płycie znajdzie się 11 utworów autorstwa lub współautorstwa Honoraty, w tym znany już szerszej publiczności singiel promujący wydawnictwo  – „Lalalove”, do którego ukazał się też teledysk bijący rekordy popularności na YouTube (prawie 5 mln wyświetleń) wśród wszystkich dotychczasowych klipów Honey. W okolicach premiery długogrającej płyty, ukaże się też drugi singiel, którego szczegóły aktualnie pozostają tajemnicą.

Pierwszą płytą Honorata hucznie wdarła się na polską scenę muzyczną zdobywając liczne nagrody muzyczne na prestiżowych festiwalach muzycznych – m.in. TopTrendy i VIVA Comet. Otrzymała również nominację do nagrody Kids Choice Awards 2013 w kategorii Ulubiona Polska Gwiazda.

Honey jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek młodego pokolenia. Wszystkie 3 single Honoraty z poprzedniej, debiutanckiej płyty – „No One”, „Runaway” oraz „Sabotaż” trafiły do największych rozgłośni radiowych oraz osiągnęły wielki sukces w Internecie generując miliony odsłon na portalu YouTube.

Polecane

Share This