Zbuku i Olee udostępniają odsłuch singla „Only Real One’s”

Numer pochodzi z albumu „Wiem co jest 5”


2020.07.07

opublikował:

Zbuku i Olee udostępniają odsłuch singla „Only Real One’s”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Zbuku udostępnił odsłuch kolejnego numeru, który znalazł się na jego ostatnim wydawnictwie zatytułowanym „Wiem Co Jest 5”. W dosadnym, mocnym singlu „Only real One’s”, pochodzącego z Prudnika rapera wspiera Olee. Z kolei za bit odpowiada Json. Najnowszy solowy album Zbuka „Wiem Co Jest 5”, który swoją premierę miał 22 maja.

SPRAWDŹ TAKŻE: Zbuku o sytuacji z Kamerzystą: „Ktoś ci grozi, ty do niego jedziesz, a on dzwoni na policję”

Wiem co jest 5“ stanowi metaforyczne odniesienie Zbuka nie tylko do kultury hip-hop, ale również własnej drogi prowadzącej do sukcesu, naznaczonej życiowymi doświadczeniami związanymi z dorastaniem w trudnym środowisku. Na albumie nie zabraknie wielu odniesień do obecnej kondycji polskiej sceny hiphopowej oraz linijek piętnujących ignorancję fałszywych ludzi próbujących na niej zaistnieć.

SPRAWDŹ TAKŻE: Zbuku: Ludzie, którzy znali Tomka oglądają „Proceder” z przymrużeniem oka

Tuż po premierze swojego albumu Zbuku był gościem Marcina Flinta i podcastu Flintesencja. Z odcinka dowiecie się o emocjach przy powstawaniu albumu, co sądzi o swoich fanach oraz ludziach, którzy słuchają ksywek, a nie muzyki. Raper daje także kilka porad dla młodych artystów oraz zakańcza temat Kamerzysty.

Polecane

Share This