Zespół BEMY wspomina koncert Eda Sheerana


2018.08.14

opublikował:

Zespół BEMY wspomina koncert Eda Sheerana

Właśnie wchodzimy do studia i kończymy pierwszy singiel, który powinien się ukazać wczesną jesienią. To będzie niespodzianka dla naszych fanów, bo robimy go z wyjątkowym producentem z Londynu, więc sami nie możemy doczekać się efektu finalnego brzmienia. Płytę planujemy już na przyszły rok. Cały czas pracujemy nad nowymi kawałkami, żeby mieć 100% pewności, ze jest to materiał, którym chcemy się podzielić – powiedzieli specjalnie dla nas członkowie zespołu BEMY. Zanim jednak będzie dane nam posłuchać nowego materiału, Mattia, Elie, Konrad i Wojtek rozgrzali atmosferę przed dwoma koncertami Eda Sheerana w Warszawie.

Zespół był supportem wielkiej gwiazdy i nie był to przypadkowy wybór. Wiadomo, że członkowie grupy od kilku lat przyjaźnią się z Sheeranem, który przed warszawskim koncertem ciepło ich wspominał na swoim Insta Stories. – Bardzo miło z jego strony, szczególnie przy takiej publiczności. Ale my tez o nim wspomnieliśmy. Spotkaliśmy się na backstage’u, porozmawialiśmy sobie o starych czasach.

Jak było na koncercie Sheerana? – To na pewno jeden z najlepszych koncertów, a w zasadzie dwa, w naszym życiu. To super doświadczenie. Możliwość zagrania naprzeciwko takiego tłumu dało nam niesamowitą siłę. Na takich koncertach ludzie reagują na każdy dźwięk. Klaszczą jak jest rytm, śpiewają a tym razem nawet głośno krzyczeli: „dobrze gracie” Dużo czasu spędzamy pisząc nowy materiał, ćwicząc, a to najlepsza okazja do sprawdzenia jaki jest tego odbiór.

Galerię zdjęć z dwóch koncertów znajdziecie tutaj.

Ed Sheeran chwali polski zespół

To zawsze miły gest kiedy gwiazda wieczoru zaprasza swoich fanów na występ supportu. Otwierający oba koncerty Eda Sheerana muzycy BEMY dostali ogromne wyrazy wsparcia od rudowłosego Brytyjczyka przed dzisiejszym występem.

Witam wszystkich w Polsce. Dziś wieczorem w Warszawie mam specjalnych gości otwierających mój koncert. Sprawdźcie BEMY nie tylko dlatego, że są świetni, ale również dlatego, że byli moimi współlokatorami, kiedy miałem 18 lat. Bądźcie wcześniej dziś i jutro, by ich zobaczyć – napisał na Instastory Sheeran.

11 i 12 sierpnia Ed Sheeran wystąpił na wypełnionym PGE Narodowym. Oba koncerty wyprzedały się w kilkadziesiąt minut od uruchomienia sprzedaży wejściówek.

Mam kumpli, których mogę nazwać najlepszymi przyjaciółmi z Polski. Mieszkałem z nimi przez jakiś czas. Chłopaki z grupy BEMY. Mieszkałem z nimi przez jakieś dwa lata. Od tego czasu jesteśmy w stałym kontakcie. Są prawdziwymi świrami, ale ich kocham – mówił w ubiegłym roku w materiale zrealizowanym przez “Dzień Dobry TVN” Ed.

Jak Mattia i Elie Rosinscy wspominają wspólne mieszkanie z Brytyjczykiem? – Było czysto i pomarańczowo – śmiał się Mattia.

Polecane

Share This