Zespół Irena wystąpi przed Peterem Hookiem w warszawskim Palladium


2013.03.14

opublikował:

Zespół Irena wystąpi przed Peterem Hookiem w warszawskim Palladium

Znamy nazwę zespołu, który rozgrzeje publiczność przed warszawskim koncertem Petera Hooka i formacji The Light (27 marca w Palladium)! Będzie to gitarowy kwartet Irena!

Irena to warszawski zespół grający gitarowy pop. Grupa zadebiutowała w 2009 roku EPką „Wczesna jesień”. Pierwsza długogrająca płyta ukazała się nakładem Thin Man Records w czerwcu 2012. Neonowe Obietnice, wyprodukowane przez Kamila Łazikowskiego z Cool Kids Of Death zostały doskonale przyjęta przez fanów, krytykę i jury pewnego popularnego telewizyjnego show. Singiel: Nie Mówię Głośno dotarł do pierwszego miejsca listy NRD w Esce Rock.

W tej chwili zespół szlifuje nowy materiał, którego część, premierowo, będzie można usłyszeć w Palladium. A, że Irena to koncertowa petarda, która potrafi porwać publiczność – tym razem nie spóźniajcie się na support!

Przypomnijmy że Peter Hook z zespołem wykona zestaw najsłynniejszych nagrań Joy Division, w tym w całości albumy „Unknown Pleasures” oraz „Closer”. Nie zabraknie zatem takich utworów jak „Disorder”, „She`s Lost Control” czy „Shadowplay”, a także „Isolation” czy „Heart And Soul”.

Bilety w cenie 89 zł (przedsprzedaż). W dniu koncertów wejściówki kosztować będą 99 zł.

Przypomnijmy że dzień przed warszawskim koncertem Peter Hook zagra w krakowskim Kwadracie.

Polecane

Share This